Рушникосушка електрична NAVIN Омега 530х800 (права)

Електричний рушникосушка Омега 530х800 від українського виробника NAVIN виготовлений з вуглецевої сталі, яка відрізняється високою якістю і міцністю. Модель має порошкове покриття. Товщина стінки перемичок рушникосушки становить 1,5 мм, а стійок 2 мм.
- Теплова потужність моделі складає: 192 Вт;
- Робоча температура: 50°С;
- Гарантія: 60 міс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 192 Вт |
| Робоча температура | 50 град. |
| Кількість секцій | 8 |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Білий |
| Тип підключення | Правий |
| Товщина стінки колектора | 1.5 мм |
| Вага | 6.3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 174 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴






