Рушникосушка біла електрична NAVIN Силует Квадро 90х1500 (права) сенсор з таймером
Рушникосушка електрична Navin Силует Квадро 90х1500 Sensor права, біла

Електрична сушарка для рушників Силует Квадро Sensor від українського виробника NAVIN має привабливий мінімалістичний дизайн і займає вкрай мало місця. Ця модель вирізняється також ощадним споживанням електроенергії.
Рушникосушка Силует Квадро Sensor 90х1500 (розташування шнура з вилкою — праворуч) виготовлена з вуглецевої сталі високої якості й міцності. Модель має порошкове покриття (колір — білий). Товщина стінки колекторів (стійок) і перемичок сушарки дорівнює 1,5 мм.
- Споживана потужність моделі - 106 Вт
- Робоча температура* - +50 °C +/- 5 °C
- Ступінь захисту - IP44
- Гарантія - 60 міс.
- * за температури в приміщенні 20 °С і номінальної напруги 230 В.
Модель рушникосушки розроблена для вузьких, глибоких ніш та звужених просторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 106 Вт |
| Робоча температура | 50 град. |
| Кількість секцій | 4 |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Білий |
| Тип підключення | Правий |
| Товщина стінки колектора | 1.5 мм |
| Вага | 4.4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Міжосьова відстань | 60 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴








