Насос дренажно-фекальний з подрібнювачем Forwater WQD-C-13-10-2.5 кВт насос для вигрібних ям каналізації
3 800 ₴
3 420 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Ф-6
Насос дренжно-фекальний з ножем подрібнювачем Forwater WQD-C-13-10-2.5 кВт
Фекальний насос Forwater WQD-C-13-10-2,5 має чавунний корпус, який добре протистоїть агресивному середовищу вигрібних ям та інших подібних резервуарів. Щоб він міг працювати з великими органічними частинками, знизу в ньому вбудовано ніж, який подрібнює гілки, засоби гігієни, фекалії. Для його захисту від забивання та рівномірності надходження робочої рідини є спеціальний кожух. Одночасно він є стійкою-основою фекального насоса FORWATER, міцно утримуючи його на поверхні. Завдяки великому вихідному патрубку та наявності поплавця відключення прилад працює автономно. Він самостійно вимикається при досягненні мінімального рівня робочої рідини. Фекальний насос FORWATER простий у догляді. Після використання його необхідно промити та обмити чистою водою, дати висохнути.
Конструктивні характеристики:
- Бокове розташування напірного патрубка
- Моноблочні вертикальні занурювальні
- Корпуси електронасоса та насосної камери виконані з чавуну.
- Колесо робоче – відцентрове, закритого типу, виконане чавуну.
- Вал з нержавіючої сталі
- Укомплектований вимикачем поплавця
- Укомплектований перехідником під шланг
- Укомплектований кабелем живлення
- Укомплектований подрібнювачем для переробки твердих частинок
Технічні характеристики:
- Потужність: 2.5 кВт
- Продуктивність: 217 л/хв (13 куб/год)
- Максимальний напір: 10 м
- Максимальна глибина занурювання: 7 м
- Діаметр роз'єму з'єднання: 50 мм (2 дюйми)

Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4936022
або оформивши замовлення в наш інтернет магазин:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Forwater |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 13 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 3 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 50 мм |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Так |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
- Ціна: 3 420 ₴











