Дренажний насос із поплавком TEKK HAUS SDP-1 для брудної води (Німеччина)
2 300 ₴
2 070 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Д-7
Дренажний насос TEKK HAUS SDP-1
Дренажний насос TEKK HAUS SDP-1 є незамінним обладнанням для виведення води із затоплених або надмірно зволожених приміщень. Цей тип насоса дозволяє швидко та ефективно відкачувати воду із підвальних приміщень, льохів, каналізаційних систем, будівельних ям та інших місць, де водяні затори можуть створити проблеми.
Дренажні насоси для осушення часто мають компактний дизайн і можуть працювати як в автоматичному режимі (з перемикачем поплавця), так і вручну. Вони відрізняються високою продуктивністю та надійністю. Допомагають запобігти утворенню плісняви, вологості та пошкодженню будівельних матеріалів через надмірну вологість.
Застосування дренажних насосів є важливим під час будівництва. Для підтримки сухості приміщень, а також у випадках надзвичайних ситуацій, пов'язаних із зливами чи затопленнями. Ці насоси допомагають зберегти безпеку, комфорт та інтегритет будівельних структур. Вони забезпечують ефективне виведення надмірної вологи з приміщень.
Область застосування насоса:
Максимальна продуктивність 7500 л/год робить дренажний насос SDP 1 ідеальною моделлю початкового класу для швидкого осушення ємностей і садових ставків. Здатний збирати брудну воду з частинками бруду розміром до 20 мм. Надійне механічне ущільнення з олійною камерою продовжує термін служби насоса до трьох разів у порівнянні з аналогами. Регульований вимикач поплавця вимикає насос автоматично при падінні рівня води, що уберігає насос від сухого ходу. Оснащений системою швидкої зміни висоти бази насоса.
Переваги:
- Болти, гайки, шайби з нержавіючої сталі
- Ротор з електротехнічної сталі високого класу з антикорозійним покриттям
- Статор з електротехнічної сталі високого класу з антикорозійним покриттям
- Керамічне механічне ущільнення з олійною камерою, термін служби до 3х разів довше
- Захист від перегріву
- Підшипники із збільшеним ресурсом
- Регульований рівень вимикача поплавця
- Кабель EPDM 10 м зі штекером
- Мінімальний рівень залишкової рідини 3 мм
- Гарантія 2 роки!

Технічна характеристика:
- Номінальна потужність: 450 W
- Напруга в мережі: 230 V
- Частота: 50 Hz
- Кабель: 10 м
- Максимальний тиск: 5,5 м
- Максимальна продуктивність: 125 л/хв (7500 л/год)
- Максимальна температура рідини: 35 °C
- Вага: 5.8 kg
- Механічне ущільнення з олійною камерою збільшує термін служби до трьох разів.
- Регульований рівень вимикача поплавця
- Ручний режим
- Рівень залишкової рідини: 3 мм
- Діаметр вихідного патрубка: 25 мм, 38 мм 1″, 1 1/2″
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | TEKK HAUS |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 5.5 м |
| Пропускна здатність | 7.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 5.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Основні | |
| Діаметр вихідної патрубки | 25 мм, 38 мм ⁇ 1 ⁇, 1 1/2 ⁇ |
- Ціна: 2 070 ₴










