Вихровий насос поверхневий TEKK HAUS QB-60 (Німеччина) Вихровий зовнішній побутовий насос
2 000 ₴
1 800 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Вихровий насос QB 60 TEKK HAUS
Принцип роботи вихрового насосу:
Принцип роботи даного насоса ґрунтується на створенні вихрового потоку. Робоче колесо насоса, подібно до колеса відцентрового насоса, всмоктує рідину з внутрішньої частини каналу і виштовхує її у зовнішню, створюючи поздовжній вихор. У процесі проходження рідини через робоче колесо вихрового насоса, подібно до відцентрового насоса, відбувається збільшення кінетичної енергії рідини (її швидкості) і потенційної енергії тиску.
Основним елементом насоса є робоче колесо із радіальними лопатками. Колесо обертається усередині циліндричного корпусу з невеликими торцевими проміжками. Рідина подається через отвір, що всмоктує, в канал, проходить через робоче колесо і викидається через вихідний отвір.
Галузь застосування:
Вихровий насос QB 60 TEKK HAUS з потужністю 0,37 кВт використовується в ситуаціях, де потрібен високий тиск при невеликій продуктивності для перекачування чистої води без абразивних частинок та хімічно неагресивних рідин.
Завдяки своїй надійності, простоті експлуатації та економічності цей насос знайшов широке застосування, особливо в побутових умовах. Він часто використовується для автоматичного водопостачання у комплексі з невеликими резервуарами та автоматичними пристроями підтримки тиску, а також для поливу городів та садів, компенсації недостатнього тиску у водопровідній мережі.
Маленький, компактний, доступний за ціною та надійний вихровий насос високого тиску TEKK HAUS QB60 може виявитися корисним у багатьох ситуаціях. Він здатний забезпечити полив невеликих ділянок саду чи городу. Цей насос відрізняється оптимальним співвідношенням ціни, якості та продуктивності. Його довговічність та надійність обумовлені простою конструкцією з чавунним насосним корпусом та латунною крильчаткою.
Переваги даної моделі насоса включають:
- Проста та економічна конструкція.
- Можливість перекачувати чисту воду без абразивних частинок та хімічно неагресивні рідини.
- Надійність та довговічність завдяки чавунному насосному корпусу та латунній крильчатці.
Конструктивні особливості насоса QB 60:
- Вал з нержавіючої сталі
- Болти, гайки, шайби з нержавіючої сталі
- Ротор з електротехнічної сталі високого класу з антикорозійним покриттям
- Статор із електротехнічної сталі високого класу з антикорозійним покриттям
- Механічне ущільнення із збільшеним ресурсом
- Захист від перегріву
- Високотемпературна обмотка статора, клас ізоляції F
- Підшипники зі збільшеним ресурсом
- Робоче колесо: латунь
- Високоякісне автоматичне фарбування
- Чавунні частини з антикорозійним покриттям, що наноситься методом електрофорезу
- Кабель EPDM 1 м зі штекером
- Гарантія 2 роки!

Характеристики двигуна:
- Використовується асинхронний двигун із закритим короткозамкненим ротором та зовнішнім примусовим охолодженням.
- Ізоляційний клас: В
- Працює від однофазного джерела живлення та має вбудований конденсатор.
- Вбудований захист від перевантаження з автоматичним перезапуском.
- Частота обертання становить 2850 оборотів за хвилину.
- Працює протягом тривалого часу.
Технічна характеристика насоса:
- Максимальна потужність: 370 W
- Напруга в мережі: 230 V
- Частота: 50 Hz
- Тиск (максимальний): 33 m / 3.3 bar
- Продуктивність (максимальна): 35 л/хв (2,1 куб/год)
- Температура рідини (максимальна): 35 °C
- Вага: 4.5 kg
- Діаметр вхідного патрубка: 1″
- Діаметр вихідного патрубка: 1″

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | TEKK HAUS |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 35 м |
| Пропускна здатність | 2.1 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал робочого колеса: | Латунь |
- Ціна: 1 800 ₴








