


Свердловинний шнековий насос KR 4QGD 1.2-100-0.75 кВт (Чехія) Глибинний насос для води для свердловин
4 500 ₴
4 050 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: А7
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос свердловинний шнековий 1.2-100-0.75 кВт (Чехія)-призначений для подачі води в трубопроводах низького та високого тиску. Використовується в системах поливу садів та городів, краплинного зрошення, а також може використовуватись для монтажу автоматичних станцій водопостачання. Конструкція насоса дуже проста. Насос характеризується високими напірними та помірними витратними характеристиками.
Переваги насоса:
- Тип двигуна: асинхронний, закритого типу з вбудованим термозахистом та конденсатором
- Статка обмотка: 100% мідь
- Клас ізоляції: F-термостійкість двигуна до 155 ℃.
- Довжина кабелю: 10 м
Насосна частина:
- Напірний патрубок: нержавіюча сталь
- Корпус насоса: нержавіюча сталь
- Шнек: нержавіюча сталь
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
Характеристики насоса:
- Вид насоса: свердловинний
- Тип насоса: шнековий
- Спосіб встановлення насоса: занурювальний
- Натиск: 175 м максимальний
- Пропускна здатність: 30 л/хв (1.8 куб.м/год)
- Потужність: 0.75 кВт
- Напруга мережі: 220~240 В
- Частота: 50.0 Гц
- Клас захисту корпусів електронного обладнання: IP68
- Якість води: чиста вода
- Діаметр частинок, що перекачуються: не більше 1 мм
- Діаметр корпусу насоса: 96 (мм)
- Діаметр свердловини: від 102 мм
- Температура рідини, що перекачується: до 30°С
- Довжина кабелю: 10 м
- Діаметр патрубків: 1 дюйм
- Країна виробник: Чехія
- Гарантійний термін 24 місяці

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Максимальна пропускна здатність | 1.8 куб.м/год |
| Перекачувані середи | Вода з домішками, Чиста вода, Технічна вода |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Вага | 11.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 690 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний напір | 175 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 050 ₴


