

Циркуляційний насос для систем опалення Vodomet 25/60-180 Словенія з кабелем без гайок
1 250 ₴
1 000 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VM3
Насос циркуляційний відцентровий
Ефективний та якісний циркуляційний насос Vodomet VM25/60-180 є еталоном надійності. Пристрій призначений для циркуляції теплоносія у системі опалення закритого та відкритого типу. Насос простий в експлуатації та установці. Насос невеликого розміру (монтажна довжина - 18 см) і надійний в роботі.
Параметри насосного обладнання Vodomet VM25/60-180:
- 3 режими роботи;
- Режим роботи – тривалий;
- Вбудований термозахист;
- Мокрий тип ротора;
- Рівень шуму до 45 дБ.
- Обмотка статора - мідь
- Корпус – чавун
- Корпус двигуна – алюміній Захисний кожух ротора та кожух статора з нержавіючої сталі
- Робоче колесо – пластиковий композит
- Зносостійкий керамічний вал на завзятому керамічному підшипнику.

Комплект поставки:
- Насос
- Кабель
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Розрахунок продуктивності насоса для вашої системи опалення:
Q = N/(t2-t1), де
N – Потужність котла (кВт)
T2 – max t ℃ теплоносія на виході з котла, беруть максимальні показники (90 ℃ – 95 ℃)
T1 – min t ℃ теплоносія на вході котла беруть у середньому (60 ℃ – 70 ℃)
Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення в нашому інтернет магазині:
https://constructortepla.com.ua/g87750524-tsirkulyatsionnye-nasosy
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Виробник | VODOMET |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6 м |
| Пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Підвищення тиску | Ні |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 1 000 ₴


