


Бойлер непрямого нагрівання AR 100 л PRO1 R VTS Італія (ліве під'єднання) Водонагрівач комбінований
Виникли будь-які питання, Вам допоможе наш менеджер:
+380 (66) 495 36 02
+380 (66) 495 36 02
Бойлер непрямого нагрівання PRO1 R 100 VTS 1.8 K
Накопичувальний комбінований водонагрівач AR Pro R 100 VTS 1,8K є доступним готовим рішенням для забезпечення Вашої оселі гарячою водою. Крім свого великого об'єму, 100 літрів він також має цілу низку переваг якості захисту й безпеки. Має зовнішнє регулювання температури, обладнаний унікальною системою захисту від крапель води та пилу за класом IPX3
Особливості:
- Магнієвий анод збільшеного розміру
- Бак покритий якісною дрібнодисперсною емаллю
- Комбінований вигляд нагрівання від котла або ТЕНа
- Виводи під систему опалення зліва чи справа;
- Надійна ізоляція з екологічно безпечного поліуретану
- Запобіжний клапан 8 барів
- Тестування бака за 16 атмосферах
- Зварювання бака Micro Plazma Tig
- Клас захисту від води та пилу IPX-3
- Nanomix — унікальна система розподілу води в баку
- Екологічна теплоізоляція з пінополіуретану підвищеної щільності
Технічні характеристики Бойлера AR Pro R 100 VTS 1,8K:
- Об'єм бака, л: 100
- Монтаж бака: вертикальний
- Тип кріплення: настінний
- Потужність, кВт: 1,8
- Час нагрівання: 2 год 15 хв
- Максимальна робоча температура, °C: 75
- Теплові втрати за 60 °C, кВт за 24 год: 1,48
- Максимальний тиск води, бари: 8
- Під'єднання контуру непрямого нагрівання: S - зліва
- Розміри, мм: 965х450х480
- Вага, кг: 26
Гарантія: 5 років на бак, 1 рік на електричну частину

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VTS |
| Країна виробник | Італія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 1.8 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 26 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | зліва |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 965 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 550 ₴


