Рушникосушка електрична біла NAVIN Грандіс 480х1000 (права) сенсор з таймером
4 250 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Рушникосушка електрична NAVIN Грандіс 480х1000 (права) сенсорна з таймером біла

Електрична рушникосушка NAVIN Грандіс — яскравий зразок мінімалізму. Модель має бічні колектори (стійки), виконані з профільної квадратної труби 30х30 мм, а перемички — з круглих трубок 20х20 мм. Це створює просту, строгу й доконечно привабливу геометричну гармонію.
Рушникосушка Navin Грандіс 480х1000 Sensor (розташування шнура з вилкою — праворуч; колір — білий) від українського виробника NAVIN виготовлена з вуглецевої сталі, яка відрізняється високою якістю й міцністю. Модель має надійне порошкове покриття. Товщина стінки колекторів (стійок) і перемичок сушки для рушників дорівнює 1,5 мм.
Характеристики:
- Потужність моделі - 226 Вт
- Робоча температура* - +50 °C +/- 5 °C
- Ступінь захисту - IP44
- Гарантія – 60 міс.
Ви можете легко керувати потужністю рушникосушарки й додатково заощаджувати на енерговитратах, оскільки ця модель обладнана зручним і простим в налаштуванні сенсорним терморегулятором Sensor із вбудованою функцією таймера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 226 Вт |
| Робоча температура | 50 град. |
| Кількість секцій | 13 |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Білий |
| Тип підключення | Правий |
| Вага | 8.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 161 мм |
| Міжосьова відстань | 450 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
- Ціна: 4 250 ₴








