Комплект димоходу сендвіч Ø150/220 нержавіюча сталь в нержавійці від заводу виробника
9 800 ₴
9 310 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Труби та комплектуючі для димаря з нержавіючої сталі в нержавіючому кожусі
Діаметр димоходу (внутрішній/зовнішній), мм: 150/220 Товщина - 0.6 мм
Утеплювач – базальтове волокно
Комплектація димоходу:
- Труба утеплена 150/220 1 метр 0.6 мм товщина - 5 шт
- Трійник утеплений 150/220 90° 0.6 мм товщина - 1 шт
- Конус нержавійка 150/220 - 1 шт
- Лійка нержавійка 150 - 1 шт
Якщо у Вас виникли запитання або ви хочете доукомплектувати набір, звертайтесь до нашого менеджера. Якісно підберемо Вам систему димоходу з усіма вимогами, побажаннями, розмірами, системами кріплення.
Тел. +380 (66) 495 36 02
Вент Устрій є виробником комплектуючих деталей для одностінних та утеплених димоходів, вентиляційних каналів з нержавіючої та оцинкованої сталі. Залежно від різних умов експлуатації димарі мають різні конструктивні особливості та виробляються з різних матеріалів. Технології виробництва та матеріали, що використовуються у виробництві комплектуючих, впливають на роботу котлів або топок та на термін служби димоходів.

При виробництві комплектуючих деталей використовується плазмове зварювання газом (аргоном). Технології такого зварювання дозволяють досягти найвищої якості всієї продукції. Зварювання цього типу дозволяє уникнути корозії та досягти герметичності, високої термостійкості та стійкості до вакуумного тиску.

Труби виготовляються з нержавіючої сталі марки AISI 304.
Марка AISI 304 – хімічний склад, механічні властивості, зварюваність та корозійностійкість є найбільш універсальними, тому вона найчастіше використовується порівняно з іншими марками сталі. Ця сталь також має добрі низькотемпературні властивості. Використовується у виготовленні комплектуючих деталей для димового обладнання у гірничо-будівельному, хімічній, кріогенній, харчовій, молочній та фармацевтичній галузях.

Купуйте якісно та вигідно

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вент Устрій |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 0.6 мм |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Кількість стінок димоходу | Двостінний |
| Максимальна температура димових газів | 800 град. |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Котли |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал утеплювача | Мінеральна вата |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Зовнішній діаметр виробу | 220 мм |
| Комплектація | |
| Труба димоходу | Так |
| Трійник 87° | Так |
| Конденсатовідвідник | Так |
| Закінчення димаря | Так |
- Ціна: 9 310 ₴









