

Труба для теплої підлоги з кисневим бар'єром PERT EVOH 16*2,0 (RED) 240 м
26 ₴
23,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
П'ятишарова, поліетиленова труба з підвищеною еластичністю PE-RT має підвищену теплостійкість (відповідно до EN ISO 22391), з кисневим бар'єром з этиленвинилалкоголя (ЭВАЛ) (згідно DIN 4726), з підвищеним захистом проти механічних пошкоджень. Труба застосовується: для теплої підлоги, для настінного та стельового опалення, підведення до радіаторів та підлоги.
Технічні характеристики:
- Розмір, мм: Ø16 × 2,0
- З кисневим бар'єром
- Робочий тиск, бар: 10
- Кількість шарів - 5
- Стійкість до високої температури
- Стійкість до ультрафіолету
- Гладка внутрішня поверхня, не схильні до відкладів

Відмінною особливістю труби для теплої підлоги KR є її яскраво-червоний колір, RAL300. В основі труби лежить максимально надійний PE-RT поліетилен, виробництва чеського заводу. Запам'ятайте, оригінальна продукція виробляється тільки з сировини з Чехії та чеською обладнанні. Саме тому вона й має таку високу якість. Труба здатна витримати короткочасне перевищення робочого тиску і підйом температури теплоносія до 110 градусів.
Труби виготовлені по європейському стандарту EN ISO 22391. Вони оснащені кисневим бар'єром, який перешкоджає як загазуванню системи, так і передчасного виходу труби з ладу, за рахунок проникнення газів до стінки. А зовнішнє покриття EVAL надійно захищає трубу від будь-якого механічного ушкодження, чим значно подовжує період корисної експлуатації.
Переваги труби для теплої підлоги KR:
Чим виділяється труба для теплої підлоги KR на тлі конкурентів, крім кращого співвідношення ціна/якість:
• структура з 5 шарів різного призначення;
• 25 років безвідмовної роботи, гарантованої виробником;
• висока гнучкість. Без трубогиба можна домогтися радіусу в 100 мм. З застосуванням спецінструменту – до 60 мм.;
• невисокий коефіцієнт лінійного розширення, всього 0,19;
• витриманий внутрішній діаметр 12 мм, при товщині стінок по всій довжині на 2 мм.
Зшитий поліетилен – найбільш оптимальний матеріал для використання в системах з підвищеною температурою теплоносія. Такі труби не деформуються навіть при 100 градусах, а це дуже важливо, адже при виникненні проблем у першу чергу страждає підлогове покриття.
Продається виключно бухтами:
Бухти по 50, 100, 200, 240, 400 і 600 м
Ціни на великі обсяги обговорюються індивідуально.
Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Область застосування труби | Для теплої підлоги, Для систем опалення |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Шорсткість | 0.2 мм |
| Довжина бухти | 240 м |
| Вага 1 п.м. труби | 10 г |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 23,40 ₴


