



Циркуляційні насоси для систем опалення Grundfos UPS 25-60/130
1 000 ₴
900 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циркуляційний насос Grundfos UPS 25-60/130 (без кабелю та гайок)
Сфера застосування насоса Grundfos UPS 25-60/130 – являє собою тришвидкісний циркуляційний насос, призначений для систем опалення та систем теплої підлоги з постійною або низькою змінною витратою. За допомогою звичайного перемикача можна встановити бажану швидкість обертання в залежності від споживання мережі.
Забезпечення примусової циркуляції теплоносія у малих та середніх циклах систем опалення будівель, зокрема житлових будинків та приміщень промислового призначення, які мають невелику площу.
Системи опалення, промислові циркуляційні системи, системи подачі холодної води і системи кондиціонування.
- Корпус – чавун
- Робоче колесо – пластиковий композит
- Зносостійкий керамічний вал на наполегливому керамічному підшипнику.
- Корпус мотора – алюміній Захисний кожух ротора і кожух з нержавіючої сталі статора
Переваги:
- безшумна робота
- низька ціна
- стандартні монтажні розміри (взаємозамінність із насосами інших виробників)
- регульована швидкість обертання (три положення)
- перевірені та міцні конструкційні матеріали (нержавіюча сталь, чавун)
Ручне управління
- Налаштування ступенів частоти обертання (3 ступені)
Комплект постачання
- Насос
- Інструкція з монтажу та експлуатації
- Без кабелю та гайок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Grundfos |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6 м |
| Пропускна здатність | 3.5 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 98 мм |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴


