


Насос дренажно-фекальний корпус нержавіюча сталь KR WQD 20-9-0.75 кВт (Чехія)
Занурювальний дренажно-фекальний насос KR WQD 20-9-0,75S STEEL
Насос призначений для відкачування води з підтоплених приміщень, стічних вод, каналізаційних вод, дощової та фільтраційної води, відведення вод, що містять фекалії, наповнення або осушення басейнів; подачі води з неглибоких колодязів, цистерн та відкритих водойм для систем поливу в сільському господарстві.
Умови застосування:
- Рідина, що перекачується: брудна вода
- Ступінь забруднення: не більше 5 кг/м3
- Максимальний розмір часток: не більше 30 мм
- Водневий показник (рн): 6.5 - 8.5
- Температура води, що перекачується: + 5 ℃ ... + 40 ℃
- Максимальна глибина занурення: 5 м.
Двигун:
- Тип двигуна: асинхронний, з вбудованим в обмотку термозахистом
- Обмотка статора: 100% мідь
- Клас ізоляції: F -термостійкість двигуна до 155 ℃
- Напруга: 220-240 В
- Частота: 50 Гц
- Клас захисту: IP 68
- Режим роботи: тривалий
- Довжина кабелю: 10 м.
- Охолодження двигуна рідиною, в яку занурений
- Укомплектований вимикачем поплавця

Насосна частина:
- Корпус: нержавіюча сталь
- Робоче колесо: чавун
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304

Придбати можна зателефонувавши за тел. +380 (66) 495 36 02
або оформивши замовлення в наш інтернет-магазин:
https://constructortepla.com.ua/ua/g87452781-drenazhno-fekalnye-nasosy
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 21.4 кг |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 30 мм |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 9 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 3 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Пропускна здатність | 20 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина | 530 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Ширина | 200 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Чавун |
| Ріжуча насадка | Так |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴


