



Утеплена димохідна труба нержавійка в неіржавкій машині Ø 220/280 1 м Сендвіч труба для димоходу 0.8
2 430 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1М220Н/Н 0,8
Труба для димоходу L=1м ø220/280мм із нержавіючої сталі в нержавіючому кожусі
Варіанти товщини сталі:
| 0,6 мм | 0,8 мм |
Вент Устрій є виробником комплектуючих деталей для одностінних та утеплених димоходів, вентиляційних каналів з нержавіючої та оцинкованої сталі. Залежно від різних умов експлуатації димарі мають різні конструктивні особливості та виробляються з різних матеріалів. Технології виробництва та матеріали, що використовуються у виробництві комплектуючих, впливають на роботу котлів або топок та на термін служби димоходів.

При виробництві комплектуючих деталей використовується плазмове зварювання газом (аргоном). Технології такого зварювання дозволяють досягти найвищої якості всієї продукції. Зварювання цього типу дозволяє уникнути корозії та досягти герметичності, високої термостійкості та стійкості до вакуумного тиску.

Труби виготовляються з нержавіючої сталі марки AISI 304.
Марка AISI 304 – хімічний склад, механічні властивості, зварюваність та корозійностійкість є найбільш універсальними, тому вона найчастіше використовується порівняно з іншими марками сталі. Ця сталь також має добрі низькотемпературні властивості. Використовується у виготовленні комплектуючих деталей для димового обладнання у гірничо-будівельному, хімічній, кріогенній, харчовій, молочній та фармацевтичній галузях.
Характеристики труби:
- Виробник: Вент Устрій
- Діаметр труби: внутрішній – 220 мм; зовнішній – 280 мм
- Товщина стінки: внутрішня – 0,6 / 0,8 / 1,0 мм; зовнішня – 0,6 мм
- Висота труби: 1000 мм
- Максимальна температура відпрацьованих газів: 800°C
- Утеплювач: волокно базальтове.
- Призначення труб: для димоходів, печей, твердопаливних/газових котлів, камінів, буржуйок, повітроводів і т.д.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вент Устрій |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Кількість стінок димоходу | Двостінний |
| Максимальна температура димових газів | 800 град. |
| Область застосування димаря | Печі, Каміни, Котли |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 220 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Зовнішній діаметр виробу | 280 мм |
| Комплектація | |
| Труба димоходу | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал утеплювача | Щільне базальтове волокно |
| Товщина матеріалу | 0.8 |
- Ціна: 2 430 ₴


