Розширювальний бак Forwater на 19 літра
Мембранний розширювальний бак Forwater 19 літрів призначений для компенсації розширення рідини при нагріванні в системах опалення та гарячого водопостачання.
Функції бака:
- автоматичне повернення рідини назад в систему при охолодженні.
- прийом надмірної кількості рідини в системі опалення чи ГВП при нагріванні;
Конструктивні особливості:
- Матеріал корпусу: вуглецева сталь
- Форма: циліндричний (розбірний)
- Різьбове з'єднання: ¾"
- Мембрана: EPDM
- Максимальна температура рідини: 90 ° С
- Об'єм, л: 19
- Максимальний робочий тиск, бар: 4
- Діаметр, мм: 270
- Колір червоний

Конструкція розширювального бака для опалення:
- Конструкція розширювальних баків влаштована так, що вода перебуває всередині мембрани і не стикається з повітрям і стінками бака, що не змінює властивостей рідини (води) і не викликає корозії самого бака.
- Повітря знаходиться навколо мембрани і накачується через ніпель розташований на сталевому корпусі бака.
- Мембрана притискається спеціальним фланцем із приєднувальним патрубком.
Який потрібний обсяг розширювального бака:
Приблизно можна прийняти обсяг розширювального бака 10% від загального об'єму рідини в системі. Тобто, якщо в системі 200 літрів води, то потрібно розширювальний бак на 20 літрів (найближчий уніфікований у бік збільшення 24 літри). Об'єм системи можна визначити по потужності котла - близько 10-20 літрів на 1 кВт потужності.
Контактні дані для замовлення:
+380 (66) 495-36-02 (Ігор)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forwater |
| Країна виробник | Польща |
| Об'єм розширювального бака | 19 л |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Мінімальний робочий тиск | 1.5 бар |
| Максимальний робочий тиск | 4 бар |
| Мінімальна робоча температура | 10 град. |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Конструктивне виконання бака | Циліндр |
| Розташування бака | Вертикальне (без ніжок) |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Із замінної мембраною | Так |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 270 мм |
| Висота | 390 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴






