Розширювальний бак Imera RV 18 л Італія
Мембранний розширювальний бак IMERA RV 18 літрів призначений для компенсації розширення рідини при нагріванні в системах опалення та гарячого водопостачання.
IMERA - перевірений українськими умовами експлуатації і добре зарекомендував себе, італійський бренд.
При нагріванні з 0℃ до 100℃ вода системи опалення чи ГВП розширюється і збільшується в обсязі більш ніж на 4%. Для прийняття надлишкового обсягу і призначений розширювальний бак. Сучасні системи у більшості закриті і, якщо не надати нагрівається рідини додатковий обсяг, зростання тиску може призвести до поломки дорогого обладнання - радіатора опалення, теплообмінника котла. Мембранний розширювальний бак ИМЕРА - невисока ціна для захисту дорогого обладнання.
Мембранний розширювальний бак IMERA – невисока ціна для захисту дорогого обладнання.
Конструкція розширювального бака для опалення IMERA RV :
- Конструкція розширювальних баків IMERA RV 18 л влаштована так, що вода перебуває всередині мембрани і не стикається з повітрям і стінками бака, що не змінює властивостей рідини (води) і не викликає корозії самого бака.
- Повітря знаходиться навколо мембрани і накачується через ніпель розташований на сталевому корпусі бака.
- Мембрана притискається спеціальним фланцем із приєднувальним патрубком. Баки серії RV оснащені ніжками для зручного монтажу у вертикальному положенні.
- Мембрана виготовляється з харчового синтетичного каучуку EPDM високої якості, що дозволяє витримувати високі робочі параметри -10/+100 °С і робочий тиск до 16 атм, що особливо важливо не тільки в опалювальних системах, але і в системах температур системах.
Функції бака:
- автоматичне повернення рідини назад в систему при охолодженні.
- прийом надмірної кількості рідини в системі опалення чи ГВП при нагріванні;
Який потрібний обсяг розширювального бака:
Приблизно можна прийняти обсяг розширювального бака 10% від загального об'єму рідини в системі. Тобто, якщо в системі 200 літрів води, то потрібно розширювальний бак на 20 літрів (найближчий уніфікований у бік збільшення 24 літри). Об'єм системи можна визначити по потужності котла - близько 10-20 літрів на 1 кВт потужності.
Контактні дані для замовлення:
+380 (66) 495-36-02 (Ігор)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imera |
| Країна виробник | Італія |
| Об'єм розширювального бака | 18 л |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Мінімальний робочий тиск | 1.5 бар |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Мінімальна робоча температура | 10 град. |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Конструктивне виконання бака | Циліндр |
| Розташування бака | Вертикальне (без ніжок) |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Із замінної мембраною | Так |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 280 мм |
| Висота | 430 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3/4" |
- Ціна: 1 350 ₴


