Насос фекальний з подрібнювачем VODOMET WQCD15-12-2 кВт дренажний для викачування вигрібних ям для каналізації
3 157,89 ₴
3 000 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Ф-7
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Занурювальний насос фекальний з різальним ножем з подрібнювачем фекалій побутової для викачування вигрібних ям насос VODOMET 2кВт (Словенія)
Насос дренажно-фекальний із ножем VODOMET WQCD15-12-2 кВт
- Використовується для перекачування брудних і фекальних вод із підтоплених місць і вигрібних ям, які містять тверді механічні частинки.
- Також його можна використовувати для зрошення городів і садів і для подавання води з колодязів.
- Потужність двигуна становить 2000 ватів, якої вистачає для забезпечення продуктивності понад 10 000 літрів на годину.
- Насос має надійні гумові ущільнення й укомплектований автоматичним поплавцем.
- Особливістю насоса є наявність ножа-подрібнювача.
Конструкційні характеристики:
- Потужність — 2000 Вт
- Макс продуктивність — 250 л/хв
- Макс напор - 12м
- Корпус насоса: чавун з антикорозійною обробкою
- Обмотка статора: мідь.
- Робоче колесо: чавун.
- Різальний механізм — сталевий дробитель
- Тип двигуна: асинхронний, з вбудованим термозахистом

Комплектація:
- Мережевий кабель завдовжки 8 метрів
- Поплавцевий вимикач
- Зручний перехідник під шланг
Переваги:
- наявність ножа-подрібнювача
- металева крильчатка
- надійні гумові ущільнення
- висока продуктивність
- тривалий режим роботи
- надійність у роботі
- низький рівень шуму
- автоматичний поплавець
- високий клас електрозахисту насосного обладнання (IP68);
Фекальний насос VODOMET простий у догляді. Після використання його необхідно промити й обмити чистою водою, дати висохнути.
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4953602
або оформивши замовлення в наш інтернет-магазин:
https://constructortepla.com.ua/ua/g87452781-drenazhno-fekalnye-nasosy
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Виробник | VODOMET |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 12 м |
| Пропускна здатність | 15 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 3 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 50 мм |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Так |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴








