


Насос для підвищення тиску Optima ECO 15-10 AUTO Енергозберігаючий
2 776 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос для підвищення тиску Optima ECO 15-10 AUTO (пластиковий корпус, двигун на постійних магнітах) використовується для підвищення тиску в системах водопостачання індивідуального типу. Допускається перекачування тільки чистої води без хімічних та механічних домішок. Невеликі габарити та вага, конструктивне виконання з патрубками в лінію дозволяють проводити монтаж насоса безпосередньо на трубопроводі. Насос працює практично безшумно, тому його можна встановлювати у будь-якому місці будинку чи квартири.
Принцип роботи:
- Насос працює в автоматичному режимі за допомогою реле протоки води – тобто включається та вимикається автоматично, залежно від потреб споживача (мінімальне значення протоки, при якому включається насос – 2,0 л/хв). Насос відрізняється безшумністю роботи, простотою конструкції та низьким енергоспоживанням.
- В автоматичному режимі датчик протоки вимикає насос при витраті менше 2,0 л/хв. Також датчик протоки служить захистом від сухого ходу (робота насоса без води).
- Забороняється використовувати насос без води!
- Конструктивні особливості.
- Корпус насоса – пластик.
- Насосна частина – технополімер.
- Робоче колесо – технополімер.
- Двигун на постійних магнітах забезпечує низький рівень шуму.
Технічні характеристики:
- Потужність: 50 Вт
- Напруга живлення - 220-230 В / 24 (у комплекті адаптер 24 В)
- Макс температура води, що перекачується - 90°С
- Макс температура навколишнього середовища – 40°С
- Макс потік - 20 л/хв.
- Номінальний потік, - 10 л / хв
- Макс тиск - 10 м / 1,0 атм
- Міжосьова відстань - 177 мм
- Різьбове з'єднання - 1/2″
- Вага - 0,7 кг
Придбати можна зателефонувавши за телефоном +38(066)4953602
або оформивши замовлення в наш інтернет магазин:
https://constructortepla.com.ua/ua/g95502888-nasosy-povysheniya-davleniya
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Optima |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 1.2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Так |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 776 ₴


