Дренажно-фекальний насос GARDIA WQD 1200 W з поплавком для викачування вигрібних ям для каналізації (Італія)
3 600 ₴
3 240 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Ф-4
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос дренажно-фекальний GARDIA WQD 1200 W з поплавцем
Дренажно-фекальний насос WQD 1200 GARDIA призначений для перекачування брудних вод та хімічно неагресивних рідин, в тому числі і з
вмістом намулу, побутових стоків, фекалій. Використовується для відкачування зі зливних колодязів, басейнів, підвалів, септиків.
Насос оснащений термозапобіжником для запобігання перегріву пристрою, поплавком, який автоматично відключає насос у разі нестачі води та пультом із захистом від перенавантаження по струму.
Технічна характеристика:
- Номінальна потужність: 1200 W
- Напруга в мережі: 230 V
- Частота: 50 Hz
- Кабель: 10 м
- Максимальний тиск: 11 m / 1.1 bar
- Максимальна продуктивність: 13000 l/h
- Максимальна температура рідини: 35 °C
- Вага: 11,2 kg
- Механічне ущільнення з масляною камерою збільшує термін служби до трьох разів
- Поплавковий вимикач
- Рівень залишкової рідини: 90 мм
- Діаметр вихідного патрубка: 50мм / 2″
Особливості насоса:
- Корпус із алюмінію, чавуну
- Болти, гайки, шайби з нержавіючої сталі
- Ротор з електротехнічної сталі високого класу з антикорозійним покриттям
- Статор з електротехнічної сталі високого класу з антикорозійним покриттям
- Керамічне механічне ущільнення з масляною камерою, термін служби до 3 разів довше
- Захист від перегріву
- Підшипники зі збільшеним ресурсом
- Поплавковий вимикач
- Гарантія 1 рік!
Придбати можна зателефонувавши по тілу. +38(066)4953602
або оформивши замовлення в наш інтернет-магазин:
https://constructortepla.com.ua/g87452781-drenazhno-fekalnye-nasosy
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Gardia |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 11 м |
| Пропускна здатність | 13 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 3 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Вага | 11.2 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун, Алюміній |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 240 ₴










