Водонагрівач Tesy Anticalc 120 л (сухий тен 2х1.2 кВт) Бойлер Tesy

Вертикальні електричні водонагрівачі серії Anticalc розроблені для безперебійної, тривалої та надійної роботи в регіонах із жорсткою, сильно мінералізованою та/або агресивною водою. Нагрівач Anticalc працює за низьких поверхневих температур, при яких накопичення накипу обмежене. Цей продуктовий асортимент включає моделі об'ємом від 50 до 150 літрів.
Переваги:
- Подвійний сухий нагрівач (2х1200W)
- Захист від накипу
- Безшумна робота
- Легке обслуговування
- Два рівні потужності
Особливості бойлерів болгарського виробництва Tesy:
- Технологія INSUTECH розроблена компанією TESSY для високоефективної ізоляції та виключно низьких теплових втрат
- PISTON Effect для контролю швидкості вхідної води та збільшення кількості теплої води до 15%
- Можливість вибору двох ступенів електричної потужності
- ECO позиція зовнішнього регулятора для економічної та багаторічної роботи
- 3 світлові індикації для розпізнавання режимів роботи
- Захист проти замерзання
- Склокерамічне покриття для захисту від корозії
- Плазмове зварювання ємності для води з метою тривалого терміну служби
Характеристики бойлера:
- Об'єм: 120 л
- Номінальна потужність: 2400/1200 W
- Енергетичний клас: C
- Час нагріву Δt 45K (15 - 60℃): 2:36/5:13h:min
- Річний споживання електроенергії AEC: 4346kWh
- Висота: 1.163 m
- Ширина: 0.440 m
- Глибина: 0.468 m
- Діаметр: 440 мм
- Монтаж: Вертикальний
- Вага: 29.3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.4 кВт |
| Об'єм ємності для води | 120 л |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 29.3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1163 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 468 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 892 ₴







