



Бойлер Tesy Bilight 50 (мокрий тен) Водонагрівач електричний Tesy Болгарія
Водонагрівачі Tesy Bilight
Це одні з найсучасніших бойлерів. Бойлер виготовлений зі сталі зі склокерамічним покриттям резервуара. Теплоізоляція з екструдованого поліуретану відповідає європейським вимогам якості та економічності. У бойлері Tesy BiLight є зовнішній терморегулятор, термостат з тепловим та електричним захистом та пристрій антизамерзання. Електричного водонагрівача об'ємом 50 літрів цілком достатньо для забезпечення гарячою водою 2-3 особи.
Особливості бойлера Tesy Bilight:
- Piston effect: унікальна насадка для патрубка подачі холодної води (заявлений патент на винахід) - клапан у вигляді парасольки, який не дає холодній воді, що надходить, швидко змішуватися з гарячою при відборі.
- Склокерамічне покриття бака для довговічності та повної гігієни води у використанні бойлера.
- Регульований термостат з ергономічною ручкою управління температурою води в бойлері.
- Спеціальний BiLight режим - зміна кольору індикатора в різних режимах роботи ТЕНу.
- Більше 16% економії тепловтрат бака, завдяки відсутності термального мосту між монтажною планкою та внутрішнім баком.
- Збільшений магнієвий анод, з терміном служби не менше 3-х років, з можливістю заміни на новий.
- Фланець, що забезпечує можливість легкого очищення резервуара бака від накипу і зручний доступ до електричної групи бойлера.
- Функція антизамерзання.
- Термостат з 2-ма видами захисту - теплової та електричної.
- Надійна електрична частина, що відповідає європейським вимогам якості.
- Великий вибір обсягів та форм від 30 до 150 літрів у комплектації Slim та Стандарт. Існують моделі для горизонтального монтажу.
- Гарантія 5 років на бак та 2 роки на електричну частину діє по всій території України.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 17.6 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 467 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 293 ₴


