Бойлер непрямого нагріву Tesy Bilight 80л (ліве підключення) Водонагрівач комбінований
Виникли будь-які питання, Вам допоможе наш менеджер:
+380 (66) 495 36 02
+380 (66) 495 36 02
Бойлер непрямого нагріву Tesy Bilight 80 л (ліве підключення)
Водонагрівач Tesy Bilight - це бойлер непрямого нагріву з вбудованим електричним мокрим ТЕНом, що дозволяє нагрівати воду для гарячого водопостачання двома шляхами - стандартно, вбудованим електричним нагрівачем і побічно - за допомогою джерела опалення або водонагрівання теплоносія. Непрямим джерелом нагрівання може бути - газовий, твердопаливний або електричний котел, сонячні геліосистеми, теплові насоси та інше обладнання. Даний вид нагріву вважається найбільш економічним та комфортним у споживанні.
Переваги моделі Tesy Bilight:
- Мокрий ТЕН
- Вбудований високоефективний теплообмінник із вбудованим TURBOLATOR. Запатентоване рішення для швидкого нагрівання води через енергію з альтернативних джерел
- Додатковий отвір та втулка для встановлення датчика температури
- Спеціальний дизайн теплообмінника, який посилює нагрівання всього об'єму води
- INSUTECH Plus - власна технологія TESY для високоефективної ізоляції та надзвичайно низьких втрат тепла
- Piston Effect для контролю швидкості води та збільшення кількості гарячої води до 15%
- Склокерамічне покриття для захисту від корозії
- Плазмове дугове зварювання бака для води для збільшення терміну служби
- Світлова індикація для швидкого розпізнавання робочих режимів
Характеристики бойлера Tesy Bilight:
- Чистий об'єм: 81 L
- Номінальна потужність: 2000 W
- Енергетичний клас: C
- Час нагріву Δt 45K (15 - 60℃) 0:54 h:min
- Висота: 0.845 m
- Ширина: 0.440 m
- Глибина: 0.467 m
- Діаметр: 440 mm
- Поверхня теплообмінника: 0.17 m²
- Об'єм теплообмінника: 0.9 L
- Безперервна витрата ГВП при ΔT 35℃ *60-80℃ 116 L/h
- Обмінна потужність у безперервному режимі (*60-80℃) 4.7 kW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 30 хв |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення до теплообмінника | зліва |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Кількість змійовиків | 1 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 845 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 467 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 800 ₴








