
Рушникосушка водяна з нержавіючої сталі Універсал 500х1000 Сушка у ванну кімнату
Водяна сушка для рушників з нержавіючої сталі Універсал 500х1000
Рушникосушка має класичну хромовану поверхню, яка гармонійно доповнить будь-який інтер'єр вашої ванної кімнати. Рушникосушка виконана з нержавіючої сталі марки AISI 304 с, тому виріб не піддається корозії і прослужить довгі роки.
Рушникосушку можна обладнати електричним ТЕН-ом, таким чином, перетворивши його з водяного в електричний сушки для рушників або скомпонувати в комбінований сушки для рушників. А також для підключення рушникосушки потрібні крани, які не тільки доповнять вашу рушникосушку, але і зроблять його використання набагато більш практичним.
Характеристики рушникосушки:
- Тип рушникосушки: водяний
- Кількість секцій: 9 секцій.
- Робоча температура 90°С.
- Теплоносій: вода, антифриз.
- Матеріал: нержавіюча сталь AISI 304, полірована поверхня.
- Підключення нижнє: G 1/2 ВН.
- Габарити В × Ш: 1000 × 530мм
Комплектація:
- Сушка для рушників – 1 шт
- Комплект кріплений – 1 шт
- Кран Маєвського – 1 шт
- Заглушка – 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Комбінований |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Робоча температура | 90 град. |
| Випробувальний тиск | 10 бар |
| Кількість секцій | 9 |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Хром |
| Тип підключення | Нижня |
| Товщина стінки колектора | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Міжосьова відстань | 502 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Поличка | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
| Кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 300 ₴


