Сушарка для рушників чорний Terma Polska
Переваги сушарки для рушників:
- Робочий тиск до 10 Бар.
- Високий коефіцієнт тепловіддання
- Універсальне та швидке під'єднання
Сушарка для рушників має чотири підводи з нарізними з'єднаннями 1/2" для під'єднання до системи гарячого водопостачання, комплектується чотирма кріпильними кронштейнами, заглушками 1/2" і краном Мавського.
Сушарка для рушників чорний Terma DOROTA – — це водяна сушарка для рушників для ванної кімнати, стійкої до корозії, що забезпечує виробу довговічність.
- Тип: Водяний
- Тип: Драбинка
- Колір: Чорний (metallic black)
- Оздоблення поверхні — порошкова фарба.
- Кількість секцій: 24
- Вага: 13.73 кг
- Теплова потужність: 631 W (75/65/20)
- Висота: 146 см
- Ширина: 50 см
- Ширина осьова: 47 см
- Глибина: 12 см
- Підведення води: Нижній
- Діаметр приєднання: 1/2"
- Максимальна робоча температура, °C: 95
- Комплектація: Сушарка для рушників, кріплення, дюбеля, заглушка, кран маєвського.
- Гарантія 96 місяців офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник: Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terma |
| Країна виробник | Польща |
| Тип рушникосушки | Водяний |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 631 Вт |
| Робоча температура | 95 град. |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Кількість секцій | 24 |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип підключення | Нижня |
| Вага | 13.73 кг |
| Гарантійний термін | 96 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1460 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Міжосьова відстань | 470 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
| Кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 300 ₴


