Рушникосушка електрична NAVIN Камелія 480х1200 (ліва) сенсор з таймером

Електрична рушникосушка Камелія 480х1200 сенсор з таймером, від українського виробника NAVIN виготовлена з вуглецевої сталі, яка відрізняється високою якістю і міцністю. Модель має порошкове покриття. Товщина стінки перемичок рушникосушарки складає 1,5 мм, а стійок 2 мм.
- Теплова потужність моделі складає: 200 Вт;
- Робоча температура(*): 50°+/-5°C;
- Ступінь захисту: IP44;
- Гарантія: 60 міс.
* - при температурі в приміщенні 20°С і номінальній напрузі 230В
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Міжосьова відстань | 450 мм |
| Основні | |
| Вага | 7.4 кг |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Кількість секцій | 12 |
| Тип підключення | Лівий |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина стінки колектора | 2 мм |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Виробник | Navin |
| Колір | Білий |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Потужність | 155 Вт |
| Робоча температура | 60 град. |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴





