Зворотній клапан пелюстковий (хлопушка) Itap 1"
Горизонтальні зворотні клапани ITAP призначені для використання в системах опалення, водопостачання, кондиціювання, системах стисненого повітря. Зворотні клапани пропускають середовище в одному напрямку і запобігають його руху в протилежному, діючи при цьому автоматично і будучи арматурою прямої дії (поряд із запобіжними клапанами та регуляторами тиску прямої дії). За допомогою зворотної арматури можливо захистити різне обладнання, трубопроводи, насоси та судини під тиском, а також суттєво обмежити текти робочого середовища із системи при руйнуванні її ділянки. Клапан із ущільнювачем.
Конструкція клапана:
Габарити:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITAP |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 25 мм |
| Колір | Золотистий |
| Покриття | Латунь |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Діаметр різьблення першого торця | 1" |
| Діаметр різьблення другого торця | 1" |
| Тип клапана | Тарілчастий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴







