Радіатор алюмінієвий SanTehRai
Алюмінієві радіатори SanTehRai - результат інноваційних розробок італійських інженерів та дизайнерів, а також багаторічного досвіду роботи, що дозволило створити литий алюмінієвий радіатор опалення високого класу, сучасний та інноваційний. Алюмінієві радіатори SanTehRai поєднують найвищу надійність, неймовірну теплову ефективність та найкращу заводську гарантію - 15 років з дати встановлення.
Радіатор виготовляється на сучасному обладнанні із спеціального підготовленого алюмінієвого сплаву, який відповідає стандартам якості ENAB46100, що дозволяє забезпечити комфортну експлуатацію не менше ніж на 50 років. Алюмінієві радіатори SAN TEH RAI представлені моделлю з міжосьовою відстанню 500 мм.
Радіатор алюмінієвий SanTehRai поєднує високі експлуатаційні характеристики, зовнішню красу, а також високий комфорт. Радіатор розроблений з відсутністю гострих кутів, задирок та нерівностей. Він може бути встановлений у традиційних системах опалення, а також у системах з теплоносієм для використання у низькотемпературних теплових генераторах (теплових насосах тощо). Закінченість та ретельна увага до кожної деталі роблять його радіатором опалення преміум класу, серйозним конкурентом: якість SanTehRai визначається з першого погляду.
Переваги радіатора SanTehRai:
- Унікальна система бічних пелюсток дозволяє прискорити конвекцію та підвищити ККД приладу
- Тепловіддача 172 Вт підтверджена лабораторними випробуваннями.
- Витримує тиск на руйнування понад 50 атм.
- Вища тепловіддача та швидка конвекція.
- Нова технологія посилення внутрішнього каналу.
- Технологія внутрішнього захисту.
- Вісім етапів підготовки до фарбування.
- Фарбування радіатора методом анафорезу з німецьких технологій
- Екологічно безпечне фарбування.
- П'ять етапів перевірки якості.
- Ефективний захист від гідроударів
- Сертифікати якості та технічна документація
- Гарантія від виробника на алюмінієвий радіатор SAN TEH RAI 15 років (за умови дотримання норм та умов монтажу та експлуатації описаних у паспорті виробу)
- Термін експлуатації – до 50 років.
Тепловіддача алюмінієвих радіаторів (1 секції) SanTehRai з міжосьовою відстанню 500 мм становить 172 Вт! Для покупця важливо, скільки коштуватиме 1 Вт тепла, що передається радіатором. Радіатори марки SanTehRai мають чудове співвідношення їх вартості та потужності секції, що дозволяє заощадити, т.к. для установки радіаторів у приміщенні потрібно менше місця (за рахунок меншої кількості секцій радіатора, що закуповуються).
Радіатори алюмінієві характеристики SanTehRai
- Робочий тиск, атм 16
- Випробувальний тиск, атм 24
- Максимальна температура теплоносія, °С, 120
- Тепловіддача однієї секції, Вт 172
- Значення водневого показника, рН 6,5 - 9
- Ємність секції, л 0,42
- Міжосьова відстань, мм 500
- Висота секції, мм 575
- Глибина секції, мм 96
- Ширина секції, мм 80
- Діаметр вх. отвори, дюйм 1"
- Колір Білий RAL 9016
Ціна на радіатори вказана за 1 секцію. Традиційно секційні радіатори упаковані в коробках по 10 елементів. Радіатори продаються кратно 5 секціям (5, 10, 15 шт)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сан Тих Рай |
| Країна виробник | Україна |
| Теплова потужність | 172 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 15 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.42 л |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Стан | Новий |
| Ціна за: | 1 секцію |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 575 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип радіатора | Литий |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 172 Вт |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Кількість секцій | 10 |
- Ціна: 400 ₴/секція





