Насос дренажно-фекальний Tekk Haus SDF 1.1-13 з поплавцем 1,1 кВт
4 900 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Ф-12
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дренажно-фекальний насос SDF 1.1-13 TEKK HAUS
Дренажно-фекальний насос SDF 1.1-13 призначений для перекачування брудних вод і хімічно неагресивних рідин, зокрема і з вмістом мулу, побутових стоків, фекалій. Використовується для відкачування з зливних колодязів, басейнів, підвалів, септиків. Насос обладнаний термозапобіжником для запобігання перегріванню пристрою, поплавцем, який автоматично вимикає насос у разі нестачі води та пультом із захистом від перевантаження струмом.
- Корпус із алюмінію, чавуну, EPDM
- Болти, гайки, шайби з нержавіючої сталі
- Ротор з електротехнічної сталі високого класу з антикорозійним покриттям
- Статор з електротехнічної сталі високого класу з антикорозійним покриттям
- Керамічне механічне ущільнення з масляною камерою, термін служби до 3 разів довше
- Захист від перегріву
- Підшипники зі збільшеним ресурсом
- Пульт з захистом від перенавантаження
- Поплавковий вимикач
- Кабель EPDM 10 м зі штекером
- Гарантія 2 роки!

Технічна характеристика:
- Номінальна потужність: 1100 W
- Напруга в мережі: 230 V
- Частота: 50 Hz
- Кабель: 10 м
- Максимальний тиск: 13 m/1.3 bar
- Максимальна продуктивність: 19000 л/год
- Максимальна температура рідини: 35 °C
- Вага: 14 kg
- Механічне ущільнення з оливною камерою збільшує термін експлуатації до трьох разів.
- Поплавцевий вимикач
- Корпус з алюмінію, чавуну, EPDM
- Рівень залишкової рідини: 90 мм
- Діаметр вихідної патрубки: 50 мм / 2″

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Вага | 14 кг |
| Виробник | TEKK HAUS |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 19 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 13 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 3 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун, Алюміній |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴









