Електричний конвектор Thermoval TX 1500 (1500 Вт)
3 000 ₴
2 850 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: TX-1500
Конвектор електричний Thermoval TX 1500 (1500 Вт)
Thermoval TX 1500 - ефективний та енергозберігаючий електричний конвектор, призначений для основного та додаткового обігріву приватних будинків, котеджів, заміських будинків, дач та офісів. Конвектор відрізняється сучасним елегантним дизайном, високою якістю виконання та доступною ціною. Встановлюється на стіні стаціонарно, але його конструкція допускає встановлення на підлозі на ніжках.

Принцип роботи заснований на процесі природної циркуляції повітря, який при попаданні в нижню частину приладу нагрівається і через ґрати повертається до приміщення у розігрітому вигляді. Конвектор оснащений електромеханічним біметалічним термостатом, який дозволяє встановити вісім різних температурних режимів, захист від перегріву, а також функцію захисту приміщення від промерзання "Anti-frost".
Особливості та переваги:
- Підключення до електромережі: 220-230 Вт, 50 Гц
- Установка на стіну, можливе встановлення на підлогу з комплектом ніжок.
- Плавне регулювання температури від 7°C до 28°C, гістерезис: 1,5°C
- Функція антизамерзання "Anti-frost"
- Захист від перегріву
- Автоматична підтримка теператури
- Ступінь захисту оболонки IP20
- II клас захисту від ураження електричним струмом
- Нагрівальний елемент: Голковий
- Електромеханічний біметалічний термостат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermoval |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 3.8 кг |
- Ціна: 2 850 ₴











