Насос поверхневий вихровий VOEVODA QB-60 (Poland) зовнішній побутовий
1 150 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VV0012
+380 (66) 495 36 02
Побутовий поверхневий самовсмоктувальний вихровий насос VOEVODA QB-60
- Корпус: чавун з антикорозійним покриттям.
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
- Робоче колесо: латунь
- Застосовується для подавання води з відкритих водойм, свердловин завглибшки до 6 метрів, колодязів, ємностей і резервуарів.
- Можливе застосування на дачних ділянках для поливання саду, городу, газону тощо.
- Невелика потужність двигуна дає змогу заощаджувати електроенергію і видавати високі опорні характеристики.
Насос вихровий VOEVODA QB-60 застосовується там, де необхідно отримати високий тиск із невеликою продуктивністю для перекачування чистої води. Завдяки надійності, простоті в експлуатації й економності, цей насос знайшов своє застосування, насамперед у побуті, зокрема для автоматичного подавання води, поливання городів і садів.
Маленький, компактний, недорогий, простий і надійний вихровий насос VOEVODA QB-60 в багатьох випадках прийде на допомогу.
Вихровий насос VOEVODA QB-60 цілком може забезпечити поливанням невелику ділянку. Ідеальне співвідношення ціна-якість-продуктивність. Запорукою тривалої й надійної експлуатації слугує проста конструкція з чавунною насосною камерою й латунною крильчаткою.
Технічні характеристики:
- Вхідне з'єднання - 1"
- Вихідне з'єднання - 1"
- Потужність - 0,37 кВт
- Максимальний напір - 35 м
- Максимальна продуктивність (за хв. напору) - 40 л/хв, (2.4 куб.м/год)
- Кількість робочих коліс - 1
- Кількість обертів - 2850 об./хв
- Напруга мережі - 220 В
- Частота тока - 50 Гц
- Максимальна глибина підіймання води — 6 м
Якщо глибина до поверхні води понад 6 м, рекомендуємо підібрати заглибний (свідомий) насос.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | VOEVODA |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 35 м |
| Пропускна здатність | 2.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Максимальна глибина занурення | 6 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал робочого колеса: | Латунь |
- Ціна: 1 150 ₴











