Насос поверхневий відцентровий VOEVODA CPM158 (Poland) зовнішній побутовий для дому
2 380 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VV0013
Побутовий поверхневий відцентровий насос VOEVODA CPM158
- Корпус: чавун з антикорозійним покриттям.
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
- Робоче колесо: технополімер.
- Застосовується для подавання води з відкритих водойм, свердловин завглибшки до 7 метрів, колодязів, ємностей і резервуарів.
- Можливе застосування на дачних ділянках для поливання саду, городу, газону тощо.
Модель VOEVODA CPM158 — це поверхневий моноблоковий електронасос з одним робочим колесом відцентрового типу, призначені для перекачування чистої води та неагресивних рідин зі щільності ідентичних воді в системах побутового водопостачання, зрошувальних систем, підіймання з колодязів, відкритих водойм і свердловин. Електронасос встановлюють поза перекачуваним середовищем і здатні забирати воду з максимальної глибини 8 метрів. Крім того, електронасос може використовуватися в складі станції автоматичного водопостачання як вузол, що створює тиск води через встановлення: зовнішнього блока автоматики (реле або контролер тиску); накопичувального резервуара (гідроакумулятора); фітингів і трубопроводів. Модель розроблена для експлуатації в побутових гідравлічних системах, а також невеликих промислових і сільськогосподарських об'єктах. Країна-виробник: Китай. Країна бренду: Польща.
Технічні характеристики:
- Тип насоса - відцентровий
- Вхідне з'єднання - 1
- Вихідне з'єднання - 1
- Потужність - 0.75 кВт
- Максимальний напір - 32 м
- Максимальна продуктивність (за хв. напору) - 110 л/хв, (6,6 куб.м/год)
- Кількість робочих коліс - 1
- Кількість обертів - 2850 об./хв
- Напруга мережі - 230 В
- Частота тока - 50 Гц
- Максимальна глибина підіймання води — 7 м
Якщо глибина до поверхні води понад 8 м, рекомендуємо підібрати заглибний (свердловинний) насос.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | VOEVODA |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 32 м |
| Пропускна здатність | 6.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал робочого колеса: | Технополімер |
- Ціна: 2 380 ₴











