Насос дренажно-фекальний VODOMET SWP 15-12-2.5 кВт нержавейка (Словенія) насос для вигрібних ям каналізації
2 700 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Ф-5
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каналізаційний фекальний насос VODOMET SWP корпус нержавіюча (Словенія)
Насос дренжно-фекальний VODOMET SWP 15-12-2.5 кВт
- Використовується для перекачування брудних і фекальних вод з підтоплених місць і вигрібних ям, які містять тверді механічні частинки.
- Також його можна використовувати для зрошування городів і садів, а також для надання води з неглибоких колодязів.
- Наповнення і осушення басейнів, резервуарів і відкритих ставків.
- Сила двигуна становить 2500 ват, якій вистачає для забезпечення продуктивності більше 15 000 літрів на годину.
- Насос має надійні гумові ущільнення та укомплектований автоматичним поплавком.

Конструкційні характеристики:
- Потужність - 2500 Вт
- Макс продуктивність - 250 л/хв
- Максимальний напір - 12 м
- Корпус насоса: нержавіюча сталь
- Вал двигуна: нержавіюча сталь
- Робоче колесо: чавун
- Тип двигуна: асинхронний, із вбудованим термозахистом
Комплектація:
- Мережний кабель завдовжки 8 метрів
- Поплавковий вимикач
- Зручний перехід під шланг
Переваги:
- металева крильчатка
- надійні гумові ущільнення
- висока продуктивність
- тривалий режим роботи
- надійність у роботі
- низький рівень шуму
- автоматичний поплавок
- високий клас електрозахисту насосного обладнання (IP68);
Фекальний насос VODOMET простий у догляді. Після використання його необхідно промити та обмити чистою водою, дати висохнути.
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4936022
або оформивши замовлення в наш інтернет магазин:
https://constructortepla.com.ua/g87452781-drenazhno-fekalnye-nasosy
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Виробник | VODOMET |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 12 м |
| Пропускна здатність | 15 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 3 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 50 мм |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун, Нержавіюча сталь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴











