


Насос глибинний 4SKM 100 0.75 кВт TEKK HAUS 25м кабель (Німеччина) свердловинний насос
6 300 ₴
5 670 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос глибинний 4SKM 100 0.75 кВт 25 м кабелю TEKK HAUS (Німеччина)
Глибинний насос TEKK HAUS 4SKM 100 призначений для подачі чистої питної води з великої глибини, наприклад:
- як свердловинний насос для використання у свердловинах або колодязях з мінімальним рекомендованим діаметром 120 мм;
- для постачання садових зрошувальних систем;
- у системах автоматичного водопостачання;
Вихровий насос свердловин 4SKM 100 має відносно малі габарити (висота насоса) при середній продуктивності і досить високому натисканні, що дає можливість стояти їх свердловин.
Завдяки простоті конструкції ремонтопридатності за невеликої вартості відмінно зарекомендували себе на ринку України.
Технічна характеристика:
- Мінімальна потужність: 750 W
- Максимальна потужність: 1500 W
- Напруга в мережі: 230 V
- Частота: 50 Hz
- Максимальний тиск: 65 m / 6.5 bar
- Максимальна продуктивність: 50 l/min
- Максимальна температура рідини: 35 °C
- Вага: 14 kg
- Діаметр насоса: 4″ / 102 мм
- Діаметр вихідного патрубка: 1″
- Кількість крильчаток: 1
- Крильчатка з латуні
- Кабель EPDM 25 м зі штекером
- Обмотка статора з міді
- Корпус насоса, двигун, вал із нержавіючої сталі AISI304
- Пульт керування із захистом від перевантаження та кнопкою включення
- Болти, гайки, шайби із нержавіючої сталі.
- Гарантія 2 роки!


Двигун:
- Занурювальний маслонаповнений діаметром: 4"
- Статор просочений смолою
- Клас ізоляції обмоток: F
- Ступінь захисту: IP68
- Числообігів: 2850об/хв
- Торцеве ущільнення з брудозахисним фільтром
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4953602
або оформив замовлення до нашого інтернет магазину:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKK HAUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Максимальна глибина занурення | 25 м |
| Перекачувані середи | Живильна вода, Чиста вода, Технічна вода |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Вага | 14.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 510 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний напір | 65 м |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Вид насоса | Колодязний |
| Пропускна здатність | 3 куб. м/час |
| Якість води | Чистий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 25 |
| Діаметр підключення, дюйм | 1 |
| Матеріал ходової частини | крильчатка з латуні |
| Діаметр насоса, дюйм | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 670 ₴


