


Насос глибинний 4SKM 150 1.1 кВт TEKK HAUS 40 м кабель (Німеччина) свердловинний насос
8 200 ₴
7 380 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос глибинний 4SKM 150 1.1 кВт TEKK HAUS (Німеччина) Кабель 40 м
Глибинний насос TEKK HAUS 4SKM 150 призначений для подачі чистої питної води з великої глибини, наприклад:
- як свердловинного насоса для використання в свердловинах або колодязях з мінімальним текст заяви рекомендованим діаметром 120 мм;
- для постачання садових зрошувальних систем;
- в системах автоматичного
водопостачання;
Вихровий скважиннный насос 4SKM 150 має відносно малі габарити (висота насоса) при середній продуктивності і досить високому напорі що дає можливість використовувати їх в свердловинах і колодязях зі стовпом води від 1,5 м.
Завдяки простоті конструкції, ремонтопридатності, при невеликій вартості відмінно зарекомендували себе на ринку України.
Технічна характеристика:
- Мінімальна потужність: 1100 W
- Максимальна потужність: 2000 W
- Напруга в мережі: 230 V
- Частота: 50 Hz
- Максимальний тиск: 100 m / 10 bar
- Максимальна продуктивність: 50 l/min
- Максимальна температура рідини: 35 °C
- Вага: 15 кг
- Діаметр насоса: 4" / 102 mm
- Діаметр вихідного патрубка: 1"
- Довжина кабелю: 40 м
- Кількість крильчаток: 2
- Крильчатка з латуні
- Обмотка статора з міді
- Корпус насоса, двигун, вал з нержавіючої сталі AISI304
- Пульт управління з захистом від перевантаження і кнопкою включення
- Болти, гайки, шайби з нержавіючої сталі
- Гарантія 2 роки!

Двигун:
- Занурювальний маслонаполненный діаметром: 4"
- Статор просочений смолою
- Клас ізоляції обмоток: F
- Ступінь захисту: IP68
- Число оборотів: 2850 об/хв
- Торцеве ущільнення з брудозахисним
фільтром
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4953602
або оформивши замовлення в наш інтернет магазин:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKK HAUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Перекачувані середи | Живильна вода, Чиста вода, Технічна вода |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1.1 кВт |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний напір | 100 м |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Вид насоса | Колодязний |
| Пропускна здатність | 3 куб. м/час |
| Якість води | Чистий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 40 |
| Діаметр підключення, дюйм | 1 |
| Матеріал ходової частини | крильчатка з латуні |
| Діаметр насоса, дюйм | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 380 ₴


