



Рушникосушка електрична NAVIN Ellipse 500х800 Sensor (ліва) з таймером, чорний муар
Рушникосушка електрична NAVIN Ellipse 500х800 Sensor (ліва) з таймером

Електрична рушникосушка NAVIN Ellipse, колектори якої виконані з профільної квадратної труби 30х30 мм, а перемички з овальних трубок 40х10мм, що надає йому монументальність та однозначність форми. Овальні лінії в поєднанні з квадратним профілем утворюють оригінальний дизайн.
Рушникосушка Ellipse 500х800 Sensor (колір — чорний муар; розташування шнура з вилкою — ліворуч) від українського виробника NAVIN виготовлена з вуглецевої сталі, яка відрізняється високою якістю й міцністю. Модель має надійне порошкове покриття. Товщина стінки колекторів (стійок) і перемичок сушарки дорівнює 1,5 мм.
- Теплова потужність моделі складає: 110 Вт;
- Робоча температура (*): 50° +/- 5°C;
- Ступінь захисту: IP44;
- Гарантія: 60 міс.
* - при температурі в приміщенні 20°С і номінальній напрузі 230В
Ви можете легко керувати потужністю рушникосушарки й додатково заощаджувати на енерговитратах, оскільки ця модель обладнана зручним і простим в налаштуванні сенсорним терморегулятором Sensor із вбудованою функцією таймера.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 170 Вт |
| Робоча температура | 50 град. |
| Кількість секцій | 8 |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип підключення | Лівий |
| Товщина стінки колектора | 1.5 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Міжосьова відстань | 470 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
- Ціна: 5 100 ₴


