
Радіатор сталевий TERMIX 22 тип 500x1800 мм (бічне підключення) Польща
6 082 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Сталевий панельний радіатор від польського виробника - TERMIX
Сталевий панельний радіатор TERMIX - сучасний економічний опалювальний прилад з підвищеною тепловіддачею. Збільшена конвекційна зона. Удосконалена система з додатковими місцями внутрішнього зварювання, що підвищує енергоефективність. Якість матеріалів та складання відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2008.
- Максимальна температура теплоносія: 110 °С
- Робочий тиск: 10 бар.
- Випробувальний тиск: 13 бар.
Призначення: Використовується для опалення житлових, громадських, промислових будівель або будинків із індивідуальною системою опалення закритого типу.
Переваги сталевих радіаторів TERMIX:
- Виробництво на новітньому устаткуванні за європейськими стандартами
- Видалення окалини зі зварних швів методом вальцювання
- Знежирення, фосфатування та ґрунтовка
- Випалювання радіатора після кожного процесу обробки
- Випробування при тиску 13 бар
- Повний монтажний комплект: кран Маєвського, заглушка, кронштейн, сталеві кріплення
- Гарантія від заводу – 10 років
Характеристики:
• Тип: 22 (дві панелі з двома конвекторами)
• Висота, мм: 500
• Довжина, мм: 1800
• Підключення: бічне
• Міжосьова відстань бокового підключення, мм: 445
• Теплова потужність Вт: 3929
• Максимальний робочий тиск, бар: 10
• Максимальна температура, °С: 110
• Товщина листа панелі, мм: 1,1 мм
При покупці оптом або в асортименті більше 10 радіаторів вимагайте знижку на радіатор TERMIX у менеджерів магазину "Constructor Tepla"- Конструктор Тепла
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4953602
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Termix |
| Країна виробник | Польща |
| Теплова потужність | 3929 Вт |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Випробувальний тиск | 13 бар |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Сталь |
| Виробник: | TERMIX |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.1 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
- Ціна: 6 082 ₴


