



Рушникосушка електрична чорна NAVIN Камелія 480х800 (права) сенсор з таймером
Рушникосушка електрична NAVIN Камелія 480х800 (права) сенсорна з таймером

Електрична рушникосушка Камелія 480х800 сенсорна з таймером від українського виробника NAVIN виготовлена з вуглецевої сталі, яка відрізняється високою якістю і міцністю. Модель має порошкове покриття. Товщина стінки перемичок рушникосушки становить 1,5 мм, а стійок 2 мм.
- Теплова потужність моделі складає: 145 Вт;
- Робоча температура: 50° +/- 5°C;
- Гарантія: 60 міс.
- Ступінь захисту: IP44;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 72 Вт |
| Робоча температура | 50 град. |
| Кількість секцій | 8 |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип підключення | Правий |
| Товщина стінки колектора | 2 мм |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Міжосьова відстань | 448 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 390 ₴


