

Насос глибинний TEKK HAUS 3SKM 100 0.75 кВт (Німеччина) Насос насос, кабель 15м + пульт управління
5 700 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос глибинний 3SKM 100 0.75 кВт TEKK HAUS (Німеччина)
Глибокий насос TEKK HAUS 3SKM 100 призначений для подавання чистою питний води з великої глибини, наприклад:
- як свердловинний насос для використання в свердловинах або колодязях із мінімальним рекомендованим діаметром 90 мм;
- для постачання садових зрошувальних систем;
- в системах автоматичний водопостачання;
Вихровий насос свердловин 3SKM 100 має відносно малі габарити (висота насоса) при середній продуктивності і досить високому натиску, що дає можливість використовувати їх у свердловинах і колодязях зі стовпом води від 1,5 м.
Технічні характеристики насоса:
- Мінімальна потужність: 750 W
- Максимальна потужність: 1300 W
- Напруга в мережі: 230 V
- Частота: 50 Hz
- Максимальний тиск: 60 m / 6 bar
- Максимальна продуктивність: 45 l/min
- Максимальна температура рідини: 35 °C
- Вага: 11.5 kg
- Діаметр насоса: 3″ / 77 мм
- Діаметр вихідного патрубка: 1″
- Кількість крильчаток: 3
- Кабель EPDM 15 м зі штекером
- Гарантія 2 роки!
Двигун:
- Занурювальний маслонаповнений діаметром: 3″
- Статор просочений смолою
- Клас ізоляції обмоток: F
- Ступінь захисту: IP68
- Число оборотів: 2850 об/хв
- Торцеве ущільнення з брудозахисним фільтром

Придбати можна зателефонувавши по тел. +38(066)4936022
або оформивши замовлення в наш інтернет магазині:
https://constructortepla.com.ua/ua/g87063371-nasosy-glubinnye
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKK HAUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна пропускна здатність | 2.7 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Максимальна глибина занурення | 40 м |
| Перекачувані середи | Живильна вода, Чиста вода, Технічна вода |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Вага | 11.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний напір | 60 м |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Вид насоса | Колодязний |
| Якість води | Чистий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 15 |
| Діаметр підключення, дюйм | 1 |
| Матеріал ходової частини | крильчатка з латуні |
| Діаметр насоса, дюйм | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 700 ₴


