Циркуляційні насоси для систем опалення TEKK HAUS CP 25/6-130 Німеччина (З ГАЙКАМИ, КАБЕЛЕМ ТА ВИЛКОЮ)
2 400 ₴
2 160 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Циркуляційний насос CP 25-6-130 TEKK HAUS
(з гайками, кабелем та вилкою)
Циркуляційний насос з «мокрим» ротором CP спеціально розроблений для систем опалення, а також підходить для циркуляції гарячої води або перекачування рідини в системах охолодження і кондиціонування повітря. Насоси можуть бути використані в будинках на одну або дві сім'ї.
Циркуляційні насоси CP є більш досконалими моделями, які мають три частоти обертання і використовуються для систем центрального та індивідуального опалення. Насоси CP, використовувані в основному в однотрубних і двотрубних системах опалення, також підходять для змішувальних контурів у великих системах.
Характеристики:
- Бренд - Tekk Haus (Німеччина)
- Вага нетто - 3 кг
- Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ) - 370х250х250 мм
- Гарантія на гідравлічну частину - 24 міс.
- Гарантія на електродвигун - 24 міс.
- Допустима температура рідини - +110 °C
- Допустима температура навколишнього середовища - +40 °С
- Якість води - Чиста
- Комплектація - циркуляційний Насос в зборі з гайками, силовий кабель 1 метр, інструкція, гарантійний талон
- Корпус насоса - Чавун
- Максимальний напір - 6 м
- Максимальний витрата - 50 л/хв
- Механізм насоса - Циркуляційний
- Напруга мережі - 220/230 В
- Обмотка статора - Мідь
- Підвищення тиску - Ні
- Споживана потужність - 46-73-100 Вт
- Розмір вхідного підключення 1 1/2"
- Розмір вихідної підключення 1 1/2"
- Режим енергозбереження - Немає
- Тип виробу - Циркуляційний насос
- Тип підключення - Різьба
- Управління - Механічне

Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4953602
або оформивши замовлення в нашому інтернет магазині:
https://constructortepla.com.ua/ua/g87750524-tsirkulyatsionnye-nasosy
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | TEKK HAUS |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Максимальний напір | 6 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Підвищення тиску | Ні |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Чавун, Алюміній |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Основні | |
| Матеріал валу двигуна | Кераміка |
- Ціна: 2 160 ₴







