Котел твердопаливний тривалого горіння Neus-економ 10 кВт
Твердопаливні котли Neus-економ - відмінний варіант якісного бюджетного твердопаливного котла. Це котли тривалого горіння зі сталевим теплообмінником.Розроблений для опалення житлових, виробничих, комерційних, державних споруд, де є індивідуальна система опалення (примусова або гравітаційна). Характеризується великою топкою, що дозволяє завантажувати котел, на середньо калорійному паливі, не частіше 6-8 годин. Паливо можна використовувати з вологістю не більше 50%. Ідеально підходить для використання такого палива як великий різання дрова, брикети, кусковий торф і вугілля різних фракцій.
Всі твердопаливні котли НЕУС мають типову конструкцію. Корпус котла має прямокутну форму. Матеріал використаний для виготовлення корпусу – жаростійка сталь. Також додатково щоб уникнути тепловтрат корпус ізольований товстим шаром ізоляційного матеріалу. НЕУС-ЕКОНОМ досить ергономічний – всі дверцята для експлуатації котла знаходяться на передній панелі.
Эксплуатация котла происходит следующим образом: топливо загружается на колосниковую решетку через загрузочную дверцу. Интенсивность горения зависит напрямую от темпов подачи воздуха. Регулирует этот процесс механический регулятор тяги. Для поддержания высокого КПД продумана методика, при которой топочные газы перед выходом в дымоход отдают свое тепло водяному контуру котла, который расположен по всему периметру теплообменника.
Преимущества котла Neus-эконом:
- Толщина стали теплообменника - 5 миллиметров;
- Высокий КПД - 82%;
- Глубокая вместительная топка;
- Чугунные колосники;
- Эффективный теплообменник с двумя полками;
- Универсальный по использованию топлива;
- Простота в использовании;
- Гарантия - 3 года.
Технічні характеристики Neus-эконом:
|
Параметр |
Од.вим. |
Норма для котла Неус-Економ |
||||
|
Номінальна потужність котла |
кВт |
10 |
12 |
16 |
20 |
24 |
|
Орієнтовна опалювальна площа |
м2 |
100 |
120 |
160 |
200 |
240 |
|
Площа теплообмінника |
м2 |
0,8 |
1 |
1,3 |
1,6 |
2,1 |
|
Розміри топки: |
||||||
|
Глибина |
мм |
350 |
350 |
350 |
400 |
450 |
|
Ширина |
мм |
290 |
290 |
290 |
290 |
290 |
|
Об`єм |
дм3 |
47 |
40 |
45 |
69 |
84 |
|
Розміри завантажувальних дверцят: |
||||||
|
Висота |
мм |
250 |
250 |
250 |
250 |
250 |
|
Ширина |
мм |
250 |
250 |
250 |
250 |
250 |
|
Водяна ємність котла |
л |
33 |
35 |
43 |
50 |
55 |
|
Вага котла, без води |
кг |
110 |
130 |
150 |
165 |
175 |
|
Необхідна тяга топкових газів |
Па |
23-30 |
23-30 |
23-30 |
23-30 |
23-30 |
|
Рекомендована мінімальна температура води |
°C |
58 |
58 |
58 |
58 |
58 |
|
Максимальна температура води |
°C |
85 |
85 |
85 |
85 |
85 |
|
Номінальний (максимальний робочий) тиск води |
МПа |
0,15 |
0,15 |
0,15 |
0,15 |
0,15 |
|
Випробувальний тиск води, не більше |
МПа |
0,25 |
0,25 |
0,25 |
0,25 |
0,25 |
|
Приєднувальні (зовнішні) розміри борова |
мм |
127 |
159 |
159 |
159 |
159 |
|
Діаметр патрубків прямий і зворотної мережної води (Ду) |
мм |
40 |
40 |
40 |
40 |
40 |
|
Рекомендовані параметри димоходу: |
||||||
|
Внутрішній діаметр |
мм |
130 |
160 |
160 |
160 |
160 |
|
Діаметр штуцера під запобіжний клапан (Ду) |
мм |
15 |
15 |
15 |
15 |
15 |
|
Висота (мінімально допустима) |
м |
6 |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
Приєднувальні (зовнішній діаметр) розміри борова |
мм |
127++ |
159 |
159 |
159 |
159 |
Габаритні розміри котла Neus-економ:
|
Параметр |
Од.вим. |
Норма для котла НЕУС-Економ |
|||
|
Габаритні розміри котла |
кВт |
12 |
16 |
20 |
24 |
|
B |
мм |
570(680) |
570(680) |
570(680) |
570(680) |
|
H |
мм |
930 |
980 |
1130 |
1180 |
|
H1 |
мм |
870 |
920 |
1070 |
1120 |
|
H2 |
мм |
730 |
780 |
930 |
980 |
|
L |
мм |
890 |
890 |
940 |
990 |

КОНСТРУКЦІЯ КОТЛА:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neus |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 110 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Брикети, Антрацит, Дрова, Торф, Тирса |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 33 л |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Відкрита |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Управління | Механічне |
| Колір | Синій |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 910 мм |
| Глибина | 830 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 550 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Захист від замерзання | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Охолоджуючий контур | Ні |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Циркуляційний насос | Ні |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2.5 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 60 град. |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1.5 бар |
- Ціна: 13 300 ₴





