Твердопаливний котел тривалого горіння Defro KDR PLUS 3 25 кВт (Польща)
Твердопаливні котли Defro поєднують в собі сучасний дизайн і високі технічні характеристики. Для виготовлення теплообмінника котла використовується високоякісна сталь товщиною 6 мм, що дозволяє забезпечити великий термін експлуатації обладнання. Котли на твердому паливі Defro мають кілька рівнів конвекційних каналів, розташованих вертикально, для отримання постійно високого рівня ККД (не менше 80%). Для підтримання чистоти водних колосників в котлі Defro передбачений спеціальний механічний скребок з педаллю управління.
Котли Defro KDR PLUS призначені для спалювання твердого палива середньої і великої фракції, в тому числі дров. Велика камера згоряння забезпечує тривалий час роботи котла. Котли працюють з використанням природної тяги повітря, а процес горіння не вимагає електрики. Кількість повітря, необхідного для процесу горіння, контролюється з допомогою відкидний заслінки в нижній дверцятах котла, яка може регулюватися вручну або за допомогою механічного термостата.
Теплообмінник котла виготовлений із сертифікованої котельні сталі товщиною 6 мм. Корпус ізольований мінеральною ватою для зниження втрат тепла і безпечної експлуатації котла. Модель оснащена механізмом очищення колосникових грат, що також значно спрощує процес обслуговування котла.
Переваги котла:
- Фірмова гарантія 3 роки на герметичність водяної сорочки і 2 роки на справну роботу котла.
- Теплообмінник котла виконаний з сертифікован легованої котельні сталі /тип. P265GH/ товщиною 6 мм Зварювання швів здійснена на роботизованих верстатах;
- Висока ефективність котла (ККД до 81%) гарантує ефективне згорання палива, високу економічність і екологічність горіння;
- Регулювання швидкості згоряння палива за допомогою механічного термостата, що регулює тягу (опція);
- Зручна педаль для механічного очищення водних колосників від золи;
- Котел підготовлений до монтажу системи механічної подачі повітря (опція);
- Велика камера для спалювання палива робить процес спалювання палива більш зручним.
Технічні характеристики котлів Defro KDR PLUS 3
| Параметри Defro KDR 3 PLUS: |
Од |
12 |
15 |
20 |
25 |
30 |
35 |
40 |
50 |
|
Діапазон номінальної потужності |
kW |
3,6-12 |
4,5-15 |
6-20 |
7,5-25 |
9-30 |
10,5-35 |
12,0-40 |
15-50 |
|
Площа теплообміну |
m2 |
1,4 |
1,8 |
2,2 |
2,4 |
2,7 |
3,2 |
3,6 |
4,3 |
|
Опалювана площа |
m2 |
до 120 |
до 150 |
до 200 |
до 250 |
до 300 |
до 350 |
до 400 |
до 500 |
|
Одноразова завантаження палива |
kg |
~18 |
~24 |
~31 |
~36 |
~58 |
~85 |
~85 |
~122 |
|
Оптимальний ККД |
% |
~83,7-86,1 |
|||||||
|
Максимальний робочий тиск |
bar |
1.5 |
|||||||
|
Необхідна тяга димоходу |
Pa |
22 |
24 |
26 |
28 |
30 |
31 |
32 |
34 |
|
Максимальна робоча температура води |
oC |
65/85 |
|||||||
|
Маса котла |
kg |
251 |
307 |
355 |
380 |
420 |
495 |
532 |
626 |
|
Місткість води в котлі |
l |
62 |
82 |
106 |
115 |
127 |
146 |
151 |
185 |
|
Січення димоходу |
cmxcm |
14×14 |
14×14 |
14×14 |
16×16 |
17×17 |
18×18 |
19×19 |
21×21 |
|
Січення димоходу |
Φ mm |
160 |
160 |
160 |
170 |
190 |
200 |
210 |
230 |
|
МіНетмальна висота димоходу |
m |
6 |
6 |
7 |
8 |
8 |
8 |
9 |
9 |
|
Ширина котла |
mm |
547 |
597 |
597 |
647 |
647 |
747 |
747 |
797 |
|
Глибина котла |
mm |
905 |
963 |
1080 |
1080 |
1088 |
1088 |
1088 |
1088 |
|
Висота котла |
mm |
1515 |
1569 |
1569 |
1569 |
1765 |
1765 |
1916 |
2067 |
|
Розміри пройому завантаження |
mm |
258х188 |
308х238 |
308х238 |
358х238 |
358х288 |
458х288 |
458х288 |
508х288 |
|
Ширина топки |
mm |
258 |
308 |
308 |
358 |
358 |
458 |
458 |
508 |
|
Глибина топки |
mm |
380 |
430 |
547 |
547 |
547 |
547 |
547 |
547 |
|
Висота топки |
mm |
230 |
230 |
230 |
230 |
371 |
424 |
424 |
547 |
|
Діаметр підключення входу та виходу води Dn |
mm |
G1½" |
|||||||
|
Діаметр під'єднання до димоходу |
mm |
159 |
159 |
159 |
178 |
178 |
178 |
194 |
194 |
|
Електроживлення |
V/Hz |
~230/50 |
|||||||
|
Споживана потужніть електроенергії |
W |
44 |
165 |
||||||
|
Висота до нижнього краю димового виходу |
mm |
1036 |
1086 |
1086 |
1068 |
1268 |
1268 |
1357 |
1458 |
Основні розміри котлів Defro KDR PLUS 3

|
|
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H |
I |
|
|
12 |
217 |
899 |
Ø159 |
1222 |
547 |
433 |
235 |
550 |
124 |
909 |
|
15 |
217 |
949 |
Ø159 |
1272 |
598 |
483 |
227 |
600 |
125 |
952 |
|
20 |
217 |
948 |
Ø159 |
1272 |
598 |
483 |
227 |
717 |
119 |
1063 |
|
25 |
217 |
948 |
Ø159 |
1272 |
647 |
533 |
227 |
717 |
119 |
1063 |
|
30 |
217 |
1140 |
Ø178 |
1472 |
647 |
533 |
235 |
717 |
119 |
1070 |
|
35 |
217 |
1140 |
Ø178 |
1472 |
747 |
633 |
2357 |
17 |
119 |
1070 |
|
40 |
217 |
1230 |
Ø194 |
1579 |
748 |
633 |
235 |
717 |
202 |
1154 |
|
50 |
217 |
1371 |
Ø194 |
1729 |
798 |
683 |
235 |
717 |
232 |
1184 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defro |
| Країна виробник | Польща |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 380 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Кам'яне вугілля, Тирса, Торф, Дрова, Тріска |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 86.1 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 25 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 115 л |
| Площа обігріву | 250 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Відкрита |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Управління | Автоматичне |
| Колір | Червоний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 1569 мм |
| Глибина | 1080 мм |
| Діаметр димоходу | 178 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 647 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Захист від замерзання | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Охолоджуючий контур | Ні |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Циркуляційний насос | Ні |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 1.5 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 65 град. |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
- Ціна: 85 200 ₴




