Твердопаливний котел тривалого горіння Defro KDR 3 50 кВт (Польща)
Твердопаливні котли Defro поєднують в собі сучасний дизайн і високі технічні характеристики. Для виготовлення теплообмінника котла використовується високоякісна сталь товщиною 6 мм, що дозволяє забезпечити великий термін експлуатації обладнання. Котли на твердому паливі Defro мають кілька рівнів конвекційних каналів, розташованих вертикально, для отримання постійно високого рівня ККД (не менше 80%). Для підтримання чистоти водних колосників в котлі Defro передбачений спеціальний механічний скребок з педаллю управління.
Котлы Defro KDR предназначены для сжигания твердого топлива средней и крупной фракции, в том числе дров. Большая камера сгорания обеспечивает длительное время работы котла. Котлы работают с использованием естественной тяги воздуха, а процесс горения не требует электричества. Количество воздуха, необходимого для процесса горения, контролируется с помощью откидной заслонки в нижней дверце котла, которая может регулироваться вручную или с помощью механического термостата.
Теплообмінник котла виготовлений із сертифікованої котельні сталі товщиною 6 мм. Корпус ізольований мінеральною ватою для зниження втрат тепла і безпечної експлуатації котла. Модель оснащена механізмом очищення колосникових грат, що також значно спрощує процес обслуговування котла.
Переваги котла:
- Фірмова гарантія 3 роки на герметичність водяної сорочки і 2 роки на справну роботу котла.
- Теплообмінник котла виконаний з сертифікован легованої котельні сталі /тип. P265GH/ товщиною 6 мм Зварювання швів здійснена на роботизованих верстатах;
- Высокая эффективность котла (КПД до 81%) гарантирует эффективное сгорание топлива, высокую экономичность и экологичность горения;
- Регулировка скорости сгорания топлива при помощи механического термостата, регулирующего тягу (опция);
- Удобная педаль для механической прочистки водных колосников от золы;
- Котел подготовлен к монтажу системы механической подачи воздуха (опция);
- Большая камера для сжигания топлива делает процесс сжигания топлива более удобным.
Технические характеристики котлов Defro KDR 3

Основные размеры котлов Defro KDR 3

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defro |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 50 кВт |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Кам'яне вугілля, Тріска, Тирса, Торф |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Вага | 589 кг |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Об'єм води в котлі | 185 л |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Червоний |
| Тип котла | Класичний |
| Площа обігріву | 500 кв.м |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Стан | Новий |
| Управління | Механічне |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 65 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 797 мм |
| Глибина | 1088 мм |
| Діаметр димоходу | 195 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Форма димаря | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Циркуляційний насос | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Охолоджуючий контур | Ні |
| Захист від замерзання | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
- Ціна: 95 600 ₴






