Рушникосушка електрична NAVIN Блюз 480х1200 (права) сенсор з таймером
4 800 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рушникосушка електрична NAVIN Блюз 480х1200 (права) сенсорна з таймера

Електрична рушникосушка Блюз 480х1200 сенсорна з таймером від українського виробника NAVIN виготовлена з вуглецевої сталі, яка відрізняється високою якістю, так і міцністю. Модель має порошкове покриття. Товщина стінок рушника становить 1,5 мм, а стойок 2 мм.
- Теплова потужність моделі дорівнює: 210 Вт;
- Робоча температура: 50° +/ 5°C;
- Гарантія: 60 міс.
- Степінь захисту: IP44;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 210 Вт |
| Робоча температура | 50 град. |
| Кількість секцій | 12 |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Білий |
| Тип підключення | Правий |
| Товщина стінки колектора | 2 мм |
| Вага | 7.8 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 123 мм |
| Міжосьова відстань | 448 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴







