Дренажний насос GRANDWATER 750Вт QDP 9-8-0,75 з поплавком (Польща)
1 350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Д-2
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення:
Дренажний насос Grandwater QDP 9-8-0,75 використовується в тих випадках, коли необхідно швидко відкачати або перекачати воду. Цільове призначення: осушення затоплених приміщень, погребів, водойм, відкачування або наповнення водою басейнів та інших ємностей. Також може використовуватися для поливу та інших господарських цілей. Розмір жорстких частинок у воді не повинен перевищувати 5 мм.
Насос Grandwater QDP 9-8-0,75 з поплавцем має відмінну продуктивність за доступної ціни. За одну хвилину може видалити з затопленого підвалу до 130 літрів води. При цьому має компактні габарити і невелику вагу, що значно спрощує транспортування.
Технічні характеристики:
- Потужність: 0,75 кВт
- Макс. натиск: 9 м
- Макс. продуктивність: 130 л/хв (7.8 куб/год)
- Швидкість обертання: 2850 об/хв
- Глибина занурення/всмоктування: 5 м
- Діаметр вихідного патрубка: 25 мм
- Довжина кабелю живлення: 8 м
- Матеріал насоса: технополімер
- Особливості моделі: ручка для перенесення, вимикач поплавця
- Забір води: знизу
- Максимальний розмір часток: 0,2 мм
- Максимальна температура рідини: 40°C
- Гарантія на насос складає 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 9 м |
| Пропускна здатність | 7.8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Основні | |
| Виробник: | GrandWater |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴


