Контролер тиску автоматичний EPC-1 (Прессконтроль TEKK із змінним значенням)
1 370 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1001048
Автоматичний контролер тиску EPC-1 з вилкою та розеткою
Контролери тиску від компанії TEKK HAUS, застосовується для автоматизації систем побутового водопостачання, автоматично підтримуючи постійний тиск і натиск води в системі.
Характеристики:
- Манометр
- Кабель 1 м
- Кабель 0.5 м з розеткою
- Тиску включення, заводські настройки (регулюється гвинтом великий пружини): 1,5 bar
- Максимальна сила струму: 10A
- Напруга: 110 / 230 V
- Частота: 50/60Hz
- Максимальний робочий тиск: 10 bar
- Максимальний потік води: 80 л/хв
- Підключення: 1" зовнішня різьба
- Гарантія 2 роки!

Будь ласка, зверніть увагу — відключення електронасоса відбувається не по значенню тиску, а з припинення протоки через електронну контролер, відповідно проток через систему водопостачання не припиниться до тих пір, поки по всій довжині системи не буде досягнуто однакове значення тиску! Насос залишається включеним весь час, поки кран залишається відкритим. При припиненні водорозбору (Ви закрили водопровідний кран) відключення електронасоса контролером відбувається тільки приблизно через 5 — 8 секунд при досягненні максимального значення тиску, створюваного насосом при закритих кранах і повертається в стан очікування.
Основні функції:
- Здійснює автоматичне керування включенням і відключенням електронасоса, а отже, подачею води.
- Захист від «сухого ходу» — після того, як припиниться надходження води на всмоктуючої магістралі (аварійний витік, закінчилася вода в свердловині та ін) Контролер через 15-30 секунд зупинить електронасос.
- Передбачений автоматичний перезапуск насоса кожні 15 хвилин.
Придбати можна зателефонувавши за телефоном +38(066)4953602
або оформивши замовлення в нашому інтернет магазин:
https://constructortepla.com.ua/ua/g108900215-kontrollery-davleniya-avtomatika
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TEKK HAUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.67 кг |
| Зовнішній діаметр | 25 мм |
| Максимальна потужність | 1100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту, IP | IP54 |
| Тип запчастини | Контролер тиску |
| Частота | 50 GHz |
| Основні | |
| Примітки | реле тиску + реле сухого ходу |
| Максимальне статичний тиск (бар) | 10 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота (мм) | 96 |
| Ширина (мм) | 96 |
- Ціна: 1 370 ₴









