


Поверхневий відцентровий насос TEKK HAUS JP 1100 L 1.1 кВт (Німеччина)
4 500 ₴
4 050 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Поверхневий відцентровий насос TEKK HAUS JP 1100 L 1.1 кВт (Німеччина)
Відцентровий насос JP 1100L:
Поверхневий відцентровий насос (самовсмоктувальний насос для колодязя) типу JP призначений для водопостачання будинків, присадибних ділянок, садів.
Насоси так само можуть застосовуватися для:
- зрошення або поливання з ставків, річок, неглибоких свердловин, колодязів,
- подавання, перекачування, відкачування води з баків і резервуарів,
- відведення води з затоплених підвалів.
Насос може працювати в режимі самовсмоктування, наприклад: з неглибоких свердловин і колодязів, або в режимі забору води з відкритих резервуарів.
Насос гідрофор не має під'єднуватися до системи центрального водопостачання.
Технічна характеристика:
- Максимальна потужність: 1100 W
- Напруга в мережі: 230 V
- Частота: 50 Hz
- Тиск (максимальний): 50 m / 5.0 bar
- Продуктивність (максимальна): 54 l/min
- Глибина всмоктування (максимальна): 8 m
- Температура рідини (максимальна): 35 °C
- Вага: 12.5 kg
- Діаметр вхідного патрубка: 1"
- Діаметр вихідної патрубки: 1"

Двигун:
- Асинхронний із короткозамкнутим ротором, закритої конструкції, з зовнішньою примусовою вентиляцією
- Клас ізоляції: В
- Однофазне виготовлення
- Вбудований в обмотування двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезавантаженням
- Частота обертання: 2850 об/хв
Відцентровий насос JP 1100 L:
- Вал із нержавіючої сталі
- Болти, гайки, шайби з нержавіючої сталі
- Ротор із електротехнічної сталі високого класу з антикорозійним покриттям
- Статор із електротехнічної сталі високого класу з антикорозійним покриттям
- Механічне ущільнення зі збільшеним ресурсом
- Захист від перегрівання
- Високотемпературне обмотування статора, клас ізоляції F
- Підшипники зі збільшеним ресурсом
- Робоче колесо: нержавіюча сталь або PPE посилене скловолокном FE1520PW
- Кнопка увімкнення
- Високоякісне автоматичне фарбування
- Чавунні частини з антикорозійним покриттям, що наноситься методом електрофорезу
- Кабель EPDM 1,6 м зі штекером
- Гарантія 2 роки!
Завдяки чудовим властивостям чавуну поглинати вібрацію й шуми, цей насос має найнижчі показники за цими негативними проявами у своєму класі.
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(066)4953602
або оформивши замовлення в наш інтернет-магазин:
https://constructortepla.com.ua/ua/g87747989-poverhnostnye-nasosy
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | TEKK HAUS |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 50 м |
| Пропускна здатність | 3.2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1.6 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 4 050 ₴


