Електрична сушарка для рук 1800 Вт LIDZ
ЕЕлектрична сушарка для рук 1800 Вт LIDZ є необхідним обладнанням у кожному санітарному приміщенні. Виготовлена з якісного високоміцного пластику.Іміє сучасний дизайн, легко впишеться в будь-який інтер'єр.Проста та зручна у використанні, надійно виконує свої функції, як у побуті, так і в громадських туалетах.Спрацьовує під час піднесення рук. Має фотоелемент і сенсорне керування. Встановлюється за допомогою дюбелів, які входять до комплекту.
Місця застосування: дім, ресторани, офіси, кафе, поліклініки, лабораторії.
Придбати можна зателефонувавши по тілу. +38(066)4953602
або оформивши замовлення в наш інтернет-магазин:https://te-shop.prom.ua/g94003203-aksessuary-dlya-vannyh
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Час сушіння | 25 сек |
| Швидкість повітряного потоку | 45 км/год |
| Температура потоку повітря | 60 град. |
| Потужність | 1800 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 12 |
| Форма | Напівкругла |
| Тип управління | Сенсорне |
| Поверхня | Глянцева |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 22.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴






