Рушникосушка електрична біла NAVIN Омега 530х800 (ліва) сенсор з таймером
3 700 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 495-36-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рушникосушка електрична NAVIN Омега 530х800 (ліва) сенсорна з таймером

Електрична руникосушка Омега 530х800 сенсорна з таймером від українського виробника NAVIN виготовлений з вуглецевої сталі, яка відрізняється високою якістю і міцністю. Модель має порошкове покриття. Товщина стінки перемичок рушникосушарки становить 1,5 мм, а стійок 2 мм.
- Теплова потужність моделі складає: 181 Вт;
- Робоча температура: 50° +/- 5°С;
- Гарантія: 60 міс.
- Ступінь захисту: IP44
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Потужність | 181 Вт |
| Робоча температура | 50 град. |
| Кількість секцій | 8 |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Білий |
| Тип підключення | Лівий |
| Товщина стінки колектора | 2 мм |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴







