Сушарка для рушників водяна Драбина 38 4х4 500/1200 неіржавка сталь
- Діаметр приєднання: - G 1/2''
- Матеріал: неіржавка сталь AISI 304
- Країна-виробник: Україна
- Висота виробу: 120 см
- Ширина виробу: 50 см
Комплектація: сушарка для рушників — 1 шт., комплект кріплень — 1 шт., кран Мавнського — 1 шт., заглушка - 1шт
Опис: Сушарки для рушників зазвичай використовують для опалення ванної, сушіння рушників та інших текстильних матеріалів.
Водяна сушарка для рушників і білизни, моделі — Сушарка для рушників водяна Bavex Драбина 38 1200/10/500 виготовлений із дзеркально відполірованої неіржавкої труби діаметром 38 мм і десяти перекладин діаметром 25 мм, висота — 1200 мм, ширина сушарки для рушників — 500 мм. Сушарка для рушників Bavex драбина 38 має чотири підводи з нарізними з'єднаннями 1/2" для під'єднання до системи гарячого водопостачання й комплектується чотирма кріпильними кронштейнами.
ЛЕСТНІЦА 38 — одна з найбільш продаваних моделей свого сегмента. Виготовлена сушарка для рушників з високоякісної європейської неіржавкої сталі марки AISI 304, прекрасно протистоїть корозії.
Сушарка для рушників можна також обладнати електричним ТЕН-ом, у такий спосіб, перетворивши його з водяної на електричну сушарку для рушників або скомпонувати в комбіновану сушарку для рушників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bavex |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Водяний |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Робоча температура | 70 град. |
| Робочий тиск | 5 бар |
| Випробувальний тиск | 10 бар |
| Кількість секцій | 10 |
| Товщина стінки колектора | 2 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
| Кріплення | Так |
- Ціна: 4 200 ₴




