


Бойлер непрямого нагріву Tesy Modeco Ceramic 150l (праве підключення) Водонагрівач комбінований

Бойлер непрямого нагріву Tesy Modeco Ceramic 150l
(праве підключення)
Водонагрівач Tesy Modeco Ceramic - це бойлер непрямого нагріву з вбудованим електричним СУХИМ Теном, що дозволяє нагрівати воду для гарячого водопостачання двома шляхами - стандартно, вбудованим електричним нагрівачем і опосередковано - за допомогою джерела опалення та водонагрівання теплоносія. Непрямим джерелом нагрівання може виступати - газовий, твердопаливний або електричний котел, сонячні геліосистеми, теплові насоси та інше устаткування. Даний вид нагрівання вважається найбільш економічним і комфортним в споживанні.
Переваги моделі Tesy Modeco Ceramic
- Сухий ТЕН
- Вбудований високоефективний теплообмінник з вбудованим TURBOLATOR. Запатентоване рішення для швидкого нагрівання води через енергію з альтернативних джерел
- Додатковий отвір і втулка для установки датчика температури
- Спеціальний дизайн теплообмінника, який посилює нагрів всього обсягу води
- Можливість вибору між двома ступенями електроенергії
- INSUTECH Plus - власна технологія TESY для високоефективної ізоляції і надзвичайно низьких втрат тепла
- ПОРШНЕВИЙ ЕФЕКТ для контролю швидкості надходження води і збільшення кількості гарячої води до 15%
- Захист від замерзання
- Склокерамічне покриття для захисту від корозії
- Плазмова дугове зварювання бака для води для збільшення терміну служби
Характеристики бойлера Tesy Modeco Ceramic
- Чистий обсяг 138 L
- Номінальна потужність 2400 W
- Енергетичний клас C
- Діаметр 470 mm
- Час нагріву T 45C (15 - 60℃) 0:21 h:min
- Висота 1.315 m
- Ширина 0.470 m
- Глибина 0.496 m
- Термо кишеню x1 pieces
- Поверхня теплообмінника 0.83 m2
- Об'єм теплообмінника 3.9 L
- Безперервний витрата ГВП при ΔT 35℃ *60-80℃ 514 L/h
- Обмінна потужність у безперервному режимі *60-80℃ 20.9 kW
- Статичні втрати 66 W


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Комбінований |
| Потужність номінальна | 2.4 кВт |
| Об'єм ємності для води | 150 л |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Підключення до теплообмінника | праворуч |
| Стан | Новий |
| Площа теплообмінника: | 0.7 m2 |
| Обсяг змійовика | 3.9 L |
| Час нагріву T 45C (15 - 60 ℃) | 0:22 h:min |
| Максимальна потужність змійовика * 60-80 ℃ | 20.9 kW |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1315 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 496 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 000 ₴


